Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megtudtam hogy az ex pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy az ex pasimnak új barátnője van. Hogyan dolgozzam fel ezt?

Figyelt kérdés

Az a vicces hogy már közel két éve szakítottunk... ez alatt az idő alatt én végig azon voltam hogy túl lépjek rajta. Már nem vagyok belé szerelmes. Inkább dühöt, haragot és undort érzek iránta. Viszont nemrég megtudtam hogy pár hónapja barátnője van. Képeket is láttam róluk. Akkor elfogott egy nagyon rossz érzés. Nagyot csalódtam magamban mivel azt hittem hogy már túl tettem magam rajta, de ezek szerint mégsem ha így meg tudott érinteni :( Már nem szeretem őt, nem akarok vele lenni de akkor mégis miért zavar hogy már mással van? Én persze a szakítás óta egyedül vagyok... talán ezért bánt a dolog?

23/l



2023. júl. 11. 09:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Keress Te is valakit!
2023. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális érzés. Ő neki lett előbb új párja és emiatt úgy tűnik, hogy ő nyert, ő jött ki jól a szakításból, nem te, aki még mindig egyedül van. Plusz ha undort érzel, akkor rosszul bánt veled, tehát nem akarsz neki jót, nem akarod, hogy boldog legyen és nem érted, más hogy viselheti el őt, talán vele jól bánik? Akkor te miért nem érdemelted meg ezt a jó bánásmódot?


Idővel jobb lesz :)

2023. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is átéltem. 3 éven keresztül csak én voltam tulajdonképpen szerelmes, a srác csak hülyített mikor éppen nem volt más. Nagyon fájt mikor megtudtam hogy lett neki barátnője. De inkább letiltottam mindenhol, kerültem (bár ez nem volt túl nehéz, másik városban élt). Aztán nem sokkal később megismertem egy másik srácot aki el tudta velem feledtetni. Igaz, már vele sem vagyok együtt, de lényegesen könnyebben dolgoztam fel mint az előzőt. Erre csak azt tudom mondani hogy az idő tényleg segít.
2023. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az idő és ismerkedj te is. Én is sok év után úgy tudtam elfelejteni valakit hogy megismertem mást. Aki mondjuk szintén csalódás lett, de valahogy az már könnyebben ment mégis. :)
2023. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Leclerc ***** válasza:
100%
Ismerkedj te is, ha lesz egy normális párod már nem fog érdekelni.
2023. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy természetes és automatikus reakció ami ellen nem lehet igazából semmit se tenni. Együttvoltatok és akkor is ha lenne új párod ezt kellemetlen lenne látni. Nyilván felbosszant. Ne legyél mérges magadra, csak előre nézz. Gondolj arra hogy az a szegény lány most azt sem tudja milyen fajankót fogott ki…
2023. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
Fekudj le a legjobb haverjaval, vagy a testverevel v az apjaval.
2023. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Inkább az új barátnőnek az apjával :D Legyenek jók a családi ebédek :D
2023. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Az életed részét képezni még?


Inkább találj te is valakit, feleslegesen nyomasztod magad ezzel. Attól, hogy ő éppen aktuálisan boldog, még nem kell rosszul érezned magad. Próbáld meg elfogadni, hogy ő már tőled független és semmi közötök egymáshoz.

2023. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9%
Biztos eszedbe jutott ahogy a farka a szádba ki-be járt és most a másik nő lyukait tömködi vele. Keress magadnak egy másik fa..t.
2023. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!