Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előző két szerelmembe majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előző két szerelmembe majd bele haltam,mikor megtudtam , hogy az illetők foglaltak. Egy ismerősömnek is megtetszett egy foglalt férfi és hónapok alatt elszerette a barátnőjétől. Hogy lehet ekkora különbség az emberek között ? Vajon hogy csinálta ,

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Gátlástalan emberek mindig is lesznek! miért érdekel hogy csinálta?
2022. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csalódás volt fiatalon rájönni milyen gátlástalan világban élünk ilyen szempontból és csak az ember párján múlik mennyire lesz hosszútávú a kapcsolat!
2022. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, úgy lettél szerelmes valakibe, hogy ilyen alapvető dolgot nem tudsz róla? Ez nem is szerelem, csak rajongás.

Mindenesetre, ha annyira akarod azt a fickót, akkor harcolj érte.

2022. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 ,mindegy, minek nevezzük, de ezt úgy irod, mintha a szerelem/rajongás egy általam kontrollálható dolog lenne és én vagyok a hülye, hogy beleestem a csapdába. TÖk mindegy, hogy tudtam vagy nem tudtam, nyilván igy is - úgy is beleestem volna az illetőbe.
2022. jún. 1. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Elszeretni csak azt lehet, ahol már nem százas a kapcsolat. De a csaj is megéri a pénzét, remélem,visszakapja az élettől, amit tett.
2022. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 : nem látok annyira bele, de szerintem nem volt az olyan rossz kapcsolat. Én is ezt kivánom egyébként az ilyeneknek, hogy kapják vissza kamatos kamattal.
2022. jún. 1. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:

A vajon hogy csinálta bekèrdezèsed kètèrtelművè teszi a kérdésed.

A gyk amúgy az incelek, nettó feszültek , és a #szeretők melegàgya, ha rakeresel az utóbbira rengeteg mintát fogsz találatot fog kidobni, bimbózó , és éppen hogy működő szerelmi sokszögekről - gusztustalanul sok ilyen kérdés/válasz van

2022. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akit el lehet szeretni az neked ne kelljen inkább, a TE érdekedben.
2022. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is csak rajongás, nem szerelem. Majd az is lesz :) De akit el lehet vinni, azzal nem is járnál jól, mert onnantól agyalhatsz, tőled is elviszik-e.
2022. jún. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!