Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jól teszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól teszem?

Figyelt kérdés
6 hónap kapcsolat után szakított velem a barátnőm, 2 hónapja tartjuk a kapcsolatot,úgy hogy mindig én írtam neki szinte. De bennem folyamatosan a békülés reménye él.Én folyamatosan harcolok azért hogy kibéküljünk. Egyszer smároltunk is azóta , de nem kezdtük újra a kapcsolatot. Elértem azt is hogy ő keressen. 1 hétig nem írtam neki, ő keresett meg azzal a kérdéssel hogy hogy vagyok. Egyből beindultam,lángoltam az örömtől hogy biztos békülni akar, de téveszme volt. Nagyon összetörtem. Ekkor is békülni szerettem volna , de ő csak azért írt hogy leellenőrizze hogy vagyok a szakítás után, hogy viselem.Elmondtam neki , nekem bőven elég volt 2 hónap egymás nélkül ahhoz hogy tanuljak a hibáimból és hogy eszembe se jusson mégegyszer hogy megengedjem hogy tönkremenjen a kapcsolat. Mondtam bármit megteszek érte. Bármennyire is mondom neki,nem hisz nekem. Nem ad esélyt hogy bizonyítsam hogy ezek nem csak szavak.Eljutottam arra a pontra ,hogy nem kérek több téveszmét. Nem bírom tovább elviselni hogy bármennyire is kapálózok,nem akar semmit,de azért beszélni akar. Mondtam neki hogy adok neki 3 napot hogy gondolkozzon, meggondolja magát. Ha nem keres meg azzal az okkal hogy békülni akar, megszakítok vele minden létező kapcsolatot, letiltom. És arra is megkértem hogy ne keressen ha nem a békülés a célja
2023. júl. 11. 11:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebből én azt látom hogy ő már abszolút nem akar tőled kapcsolati szinten semmit. Tudom hogy nehéz, de el kell engedned.
2023. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Folyton a kifogásokat keresi , miért nem kezdhetjük újra. Nincs már erőm teperni érte.Ultimátumot adtam neki,hátha így majd észbekap,hogy simán elveszíthet. Mert így megszokta hogy bármikor megkeres ,reményt kelt bennem és játszadozhat az érzéseimmel. De így nem fog tudni ha letiltom
2023. júl. 11. 11:16
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem keres 3 napon belül akkor jól teszed ha letiltod. Csak akkor ne is oldd fel.
2023. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én meg ha nem tiltom le , hajlamos vagyok arra hogy nézegessen a profilját és még arra is hogy továbbra is keressem. Bizonyíthatok én neki most is, de félek hogy koppanni fogok újra meg újra és mind hiába törekedtem csak
2023. júl. 11. 11:19
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben nem szabad a fiúkat keresni, talán úgy elkezdtél volna hiányozni neki. De így hogy pitizel neki, semmibe sem fog nézni.

Tudom hogy nehéz, de próbáld elfelejteni. Gondolj arra hogy nem véletlenül szakítottatok, ha ki is békülnétek az már nem lenne olyan, és utána is ugyanez lenne a vége, és te még egyszer padlóra kerülnél. Ne akard ezt magadnak. Felejtsd el, keress mást magadnak. 🙂

2023. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól teszed. És ne legyen több a 3 napnál (na, jó még esetleg 3 és fél lehet, de maximum). És ha nem ír, nem hív, tiltani mindenhonnan és mindenféle formában. Nekem is van egy olyan exem aki imádott játszani az érzéseimmel, mondjuk azóta az exbarátnőm bele futott egy (egyről tudok én), hogy az Ő érzéseivel játszott valaki. De kívánom legyen boldog és találjon egy hozzáillő vagy ha már megvan, akkor pedig örülök ennek.
2023. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok. Természetesen úgy értem, ha a kapcsolat folytatása és kibékülés céljával nem keres meg, ha nem ír vagy nem beszél erről vagy kétértelmű választ ad erre, akkor is töltsd le mindenhol és mindenhogy!
2023. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Tiltsd
2023. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hát arra megkértem hogy ne írjon ha nem békülés a cél. Lehet hogy betartja, de attól még ha nem tiltom ugyanúgy nézegetem a profilját és rosszul esik. Be tudom tartani egy ideig hogy ne nézzem, de egy idő után megöl a kíváncsiság és megnézem. Ezért tiltással könnyebb lenne a felejtés


Viszont arra hogy rámírt és megkérdezte hogy vagyok azt mondta hogy nem akart ezzel semmi rosszat ,de semmi jót sem kelteni bennem. Pedig sikerült neki. Ne érdekelje hogy hogy vagyok ha elhagyott. Mondta nem is kérdezi többet

2023. júl. 11. 16:17
 10/22 anonim ***** válasza:
9# Kíváncsi vagyok, majd mi történik. Természetesen sokan válaszolhatnak még, de olyan jó lenne 4-5 nap múlva megírnád mi történt.
2023. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!