Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináltok ha nem kaptok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha nem kaptok választ arra miért lett vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
A két éves kapcsolatomnak lett vége. Nem veszekedtünk, jól megvoltunk. Csak egyszerűen megmondta, hogy szakítani akar. Néha még írt de mintha csak barátok lennénk és ez rosszul esett. Azóta új barátnője van akivel már összeköltözött. Velem nem tervezett ilyesmit. Honnan lehet rájönni hogy rossz a kapcsolat ha a másik nem mutatja? Szerintetek mi lehetett az oka hogy így viselkedett?
2023. júl. 11. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat alatt kommunikáltatok?
2023. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy nincs konkrét ok, ezért nehéz észrevenni. Ilyenkor egyszerűen ellaposodik, kihűl a kapcsolat. Az pedig, hogy már mással él azt mutatja, hogy régebb óta kikacsingat a kapcsolatból.
2023. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Persze. Mindent megbeszéltünk, éreztem hogy szeret. Ezért is nehéz elfogadnom mert eddig ilyen nem történt velem. Mindig tudtam mi a hiba.
2023. júl. 11. 18:37
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Olyan nincs h nem volt semmi baj de szakított veled. Pontosan tudja mi volt a baj. Valószínüleg azért nem mondta el neked, mert nem akart még jobban megalázni és beléd taposni amikor már amúgy is éppen kirakott.
2023. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet, hogy az új nőt még akkor ismerte meg, amikor veled volt, és miatta hagyott ott?
2023. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
#5 De fix, hogy ez volt. Csak a csaj annyira jó partner, hogy egy jelt se vett észre.. 😅
2023. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5-ös nem gondolom mert nem titkolózott, mindent tudtam róla. Inkább ő volt féltékeny. Majdnem mindennap találkoztunk.
2023. júl. 11. 19:14
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ideges lennék, hogy 2 év után nem tart érdemesnek arra, hogy legalább őszinte legyen. Biztos magamban is keresném a hibát, hogy mit nem vettem észre. Én nem tartanám érvnek azt, hogy nem akart még egyet belém rúgni, vagy megalázni, nekem fontos az igazság, és a tisztelet. Azt gondolom, hogy gerinctelen dolog se szó se beszéd dobbantani, és valószínűleg nem véletlenül sunnyog. Ha tippelnem kéne, az új barátnő volt a dolog oka, viszont hogy benne mit látott, amit benned nem, azt nem tudom. Ne aggódj, fog jönni egy sokkal jobb.
2023. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Amikor én ilyen helyzetben voltam, hogy nem tudtam túllépni, mert nem értettem az okot, akkor összeszedtem a bátorságom és megkérdeztem.
2023. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
6: vannak sajnos olyan sunyi, takonygerincű "Oscar-díj jelöltek", akiken az égvilágon semmit nem lehet észrevenni. Ha mégis megsejtenéd (hatodik érzék), akkor még ő lenne felháborodva, hogy mit gyanúsítgatod. Aztán megvan a kifogás, hogy betegesen féltékeny vagy, és fülét-farkát felcsapva szalad is az új partnerhez... :D
2023. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!