Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 6éves kapcsolatomnak lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6éves kapcsolatomnak lett vege annyira elveszve erzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

En akartam hogy vege legyen, es sokszor nagyon nehez mert hianyzik es elveszve erzem magam.

De igy lattam jonak

Nem jo eroltetni :(


2023. ápr. 24. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs mit tenni, időt kell adnod magadnak, hogy feldolgozd a történteket. Én is voltam hasonló helyzetben, 4.5 év után szakítottam a volt barátommal, és bár már akkor is tudtam, hogy jó döntés volt, nem volt egyszerű. Tudom, kicsit klisé, de fókuszálj magadra, élvezd a szabadidődet, gondolj vissza, hogy milyen olyan hobbijaid voltak régebben, amiket esetleg szerettél, de régóta nem foglalkoztál velük, és szedd elő azokat.


Kitartást, tudom, hogy most nehéz, de idővel jobb lesz! <3

2023. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőbe vagyok. Én 2 napja szakitottam a fiuval. 4 év után. Nagyon nehéz,de Kitartást neked.
2023. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neked is kitartast. En azota lelkileg jobban vagyok :)
2023. máj. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!