Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 7 éve együtt vagyunk, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éve együtt vagyunk, de már nem vagyok biztos benne, hogy folytatni akarom a kapcsolatunk. Hogyan mondjam meg neki, hogy nincs tovább közös jövőnk?

Figyelt kérdés
2015-16-ban ismerkedtünk meg és azóta együtt vagyok a barátommal. Voltak kisebb nagyobb hullámvölgyek, de mindig túljutottunk rajta. Mint ember, nagyon szeretem, de már szerelem és vonzódás egyáltalán nincs a részemről. Ezt elmondtam neki, és meghasad a szívem mikor látom mennyire megviseli, és kérte, hogy maradjunk még együtt és megpróbálná megjavítani. De én már jobban élvezem az egyedüllétet és fáj kimondani, de már nem várom haza. És azt akarom, hogy találjon egy lányt, aki tiszta szívéből tudja majd szeretni. A kérdésem lényege az lenne, hogy hogyan engedjem el. Nagyon fáj a gondolat, hogy itt kell hagynom, és sírhatnékom van miatta, de a másik oldalt meg tudom, milyen vagyok amikor szerelmes vagyok valakibe és vonzódom hozzá, működik a szex. Hogyan lépjek tovább, és hogyan mondjam meg a páromnak, hogy teljesen komolyan gondolom, és ez már nem megjavítható?

2023. júl. 14. 03:08
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Egyenesen, határozottan, őszintén. Semmi képen ne lássa rajtad az érzéseidet. Mindezt akkor, mikor már összepakoltál. Semmi kép ne hagy neki időt, hogy megpróbáljon meggyőzni a maradásról.

Mindkettőtöknek így lesz a leg humánusabb.

2023. júl. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Bocsi Bélus,tudod az van plüssmackóm hogy nekem ennyi elég volt a kis girbegörbe kukikádból,vágyok már egy rendes vad bikára akire férfiként tudok nézni,aki úgy megtöcsköl naponta háromszor a falnak vágva hogy lekaparom a tapétát. Szal részemről ennyi volt de ne vágj már ilyen savanyú pofit mert biztosan találsz majd egy olyan lányt aki nagyon fog tudni örülni a kis girbegörbe kukikádnak és nagyon boldogok lesztek majd együtt hidd el így lesz,na szióóó.🫠
2023. júl. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Az a szerelem érzése mindig el fog múlni ennyi idö után. Kergetheted ezt az érzést, de ugyan így fogsz járni a következövel is.
2023. júl. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

7 év és nem érzed a “szerelmet” ? Ezért nincsenek màr együtt az emberek sokáig, heti szinten eljártok randizni ugye? Meglepitek egymást ugye ? Én idő is van ugye ?

A szerelem MINDIG elmúlik, azt már ti dontitek el hogy újra egymásba szerettek vagy keresitek tovább a semmit, mert olyan úgy sem lesz soha hogy örökkön orokke szerelem meg ilyenek…

2023. júl. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos elkerülhetetlen, hogy fájdalommentesen szakíts. De muszáj lesz határozottnak lenned. Legyél őszinte, és mondd meg neki egyenesen, hogy elmúltak az érzelmeid.

Akármennyire rossz lesz neki, előbb-utóbb tovább fog ő is lépni.

2023. júl. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi miatt romlott meg a kapcsolatotok?
2023. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem mindig elmúlik, de ha a kölcsönös tisztelet, vágy, etc megvan, miért kellene szakítani.


Nem értem, komolyan. Vagy azt hiszed, a barátodat egézs életedben szerelemmel szereted? Hát, nem.

2023. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerûen ki kell lépnd ebbôl a kapcsolatbòl minnél hamarabb! Nincs értelme!
2023. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Erre vannak a párkapcsolati tanácsadók. A 7. év mindig is egy kritikus év a párkapcsolatokban. Ezt nagyon sok statisztika alátámasztja.

Itt a döntés a tiétek, hogy megoldjátok, vagy vége lesz.


Ha most kilépsz és nem próbálod megoldani, akkor ezt a magatartást és viselkedésmintát viszed tovább a következő kapcsolatba is. És annak is nagy valószínűséggel ez lesz a vége. Lehet, hogy még gyorsabban eljön ez az időszak. Nagy valószínűséggel ott is meg fogod únni az új párodat előbb utóbb.


A nőknél eleve sokkal összetettebb a vonzódás, mint a férfiaknál. Egy férfinak ehhez kevesebb inger elegendő, mint egy nőnek. Egy nőnél sokkal több a gátló tényező, egy férfinél meg a serkentő.


Ajánlom Dr Mészáros Ádám anyagait, vagy Gary Chapmant pl a szeretenyelveket.

2023. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egyik pillanatról a másikra jött össze. Mi volt eddig?


Lehet nem is ugyan azt a filmet nézitek ti ketten.


Az, hogy mi javítható és mi nem, azt szerintem nem is tudod, csak elméláztál rajta, de fingom sincs.


De ezekről már rég kellett volna beszélgetnetek és sok mindenről meg ... ...

2023. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!