Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés előtt kapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés előtt kapcsolati problémák: bizalmatlanság, kihűltség. Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel majdnem másfél éve vagyunk együtt, és kb 1 héten belül összeköltöznénk.

Nemrég azonban egy beszélgetésre bukkantam a telefonjában, egy régi ismerősével (?!) együtt dolgoztak évekkel ezelőtt. Nem sokat olvastam belőle, de a lényeg az volt, hogy találkozni akarnak, meg milyen jó lenne beszélgetni (?!) és mindezt a barátnőm írta.

Eddig bíztam benne, de most ez megingott. Folyamatosan azt mondja, hogy szeret, bújik, ölel, csókol stb.

A másik gyanus, hogy mostanában gyakrabban vágyódik haza...akár nélkülem is. (másik városban él, átmenetileg nálunk lakunk 2 hetet, és utána lenne a költözés külön) Eddig pedig nem az hogy utált, de nem annyira szeretett otthon lenni.

Ez a másik srác idősebb tőlem, szerintem anyagilag is jobban áll. Gondolom éretteben is viselkedik v nemtom.

Sosem gondoltam volna róla ezt. Annyira bíztam benne.

Soha semmi jelét eddig nem találtam és nem is éreztem, hogy másnál keresne boldogságot.

Kétségbe vagyok, és azt sem tudom hogy álljak elé...

azt mégsem mondhatom h belenéztem a telefonodba és elolvastam az üzijeid....

az smseket is megnézve kb havonta 1-2 smst volt vele, de csak annyi h mi a helyzet meg ilyesmi.

A dolgo érdekessége, hogy exeiről, munkatársairól iylesmi mindig beszélt szita őket,vagy nevetett rajtuk, de rőla soha sem szólt semmit, és ez nem jót jelent szerintem.

23/L

24/F



2015. okt. 28. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most mond hogy ertetlen vagyok de semmi olyan nem.volt benne hogy ok kavarnanak....vagy?

Akkor min gorcsolsz? A csoka valami barat fele, bizalmas vagy lelki szemeteslada. Ennyi az egesz.

Az meg hogy surubben jar haza...lehet hogy kenyelmetlen neki a te szuleidnel lakni meg ha nincs semmi gond akkor is

2015. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem attól még, hogy valakivel jóban volt egy korábbi munkahelyén esetleg, nem kellene bepánikolnod. Gondolom, most eszébe jutott, és érdekli, mi van vele, mert anno közelebbi barátok voltak. Nekem is néha eszembe jut egy-két régebbi ismerősöm, akikről lehet, hogy korábban nem beszéltem a páromnak, mert miért is beszéltem volna, sosem volt téma, legutóbb pl valamelyik régebbi barátom szülinapját írta ki a fb, aztán ráírtam, hogy mi van vele, mert már legalább egy éve nem beszéltünk, és érdekel, mi van vele. Ha a közelben lenne, én is szívesen látnám, kis nosztalgia meg hasonlók. Amúgy is jó dolog néha mással is találkozni, nem csak azzal a megszokott, szűk körű pár emberkével.


A hazamenetellel kapcsolatban... Én sem nagyon szeretek hazamenni (nem csak másik város, másik ország is ráadásul, nagy macera a hazajutás, és hosszúúúúúúúúúúúú....), de volt már párszor olyan, hogy szívesebben mentem, mint korábban. Amikor netalán a szüleimmel is kivételesen normális a hangvétel, pár régebbi baráttal is megbeszéltünk egy-egy találkát, szóval várható, hogy az a hétvége mégsem lesz olyan borzalmas, akkor én is szinte már szívesen és örömmel látogatok haza.


Szerintem ezek közül egyik sem annyira megalapozott, hogy most hrtelen emiatt meginogjon a bizalmad, de érdemes meggondolni, hogy ha már ennyitől megtörtént, mennyire erős egyébként a bizalmad felé.

2015. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotok nem hűlt ki, hiszen ahogy írod ölel, bújik stb. Annyi történt, hogy a barátnőd szeretne néha beszélgetni más emberi lényekkel is rajtad kívül, de ettől még nem kell megvizionálni hogy "másnál keresi a boldogságot" (?!). Volt nekem is egy ilyen barátom... nem véletlen hogy csak volt. Szóval, vigyázz, mert ezzel a féltékenykedéssel csak elmarod magad mellől, és aztán tényleg arra fog rájönni, hogy "nem kell nekem, éretlen 24 éves pasi... nekem magabiztos férfi kell.". Úgyhogy légy is az. Ha tőled megkap mindent, akkor nem kell máshoz menni.
2015. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy régi ismerős nem jelent semmit. A másik srác közel lakik a barátnőd szüleihez?


Szerintem csak régi ismerősről van szó. Anyagilag hogy érint téged az összeköltözés? Gondolom albérlet és a kaució meg a bérleti díjat is közösen fizetnétek nem?


Akármi is van, sajnos ha sor kerülne rá, buknál valamennyit a költözés miatt, de amíg nincs minden kifizetve, kérdezz rá nála, hogy biztosan össze akar-e veled költözni! És ne kutakodj nála,próbálj vele őszinte lenni, és kérdezd meg, hogy ő biztos-e a kapcsolatotokban.

2015. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Ma meg fogjuk beszélni.
2015. okt. 28. 09:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Mire jutottatok?
2015. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Aztmondta honvágya van, meg izgatott az egész összeköltözéses dolgok miatt, ezét van sokszor rossz kedve.

Ne haragudjak, Ő szeret engem, nem akar elveszíteni, csak most sok miatt idegeskedik...

2015. okt. 29. 10:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Különbözőek vagyunk, de én inkább izgatott lennék és iszonyúan örömteli, valamint repesnék, ha az általam hőn szeretett barátommal összeköltözhetnék. Ha ölel, csókol, bújik, satöbbi, akkor miért ideges az összeköltözéstől?
2015. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nemtudom az utóbbi időben ilyen...:/

sajnos.

puding próbája. ha nem kezdjuk el sehol, nem tudjuk emg hogy miletevolna ha...

2015. okt. 30. 15:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes, hogy egy új helyzet előtt ideges, akármennyire is várja. Amikor az ex-barátommal úgy terveztük, összeköltözünk, én is nagyon vártam, ugyanakkor úgy éreztem, nagyon fog hiányozni a családom. Pedig engem is elég sok feszültség ért otthon, mert sokan voltunk kis helyen.

Időt kell neki adni, hogy belerázódjon!

2015. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!