Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel,hogy exemnek már van valakije?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakított velem,mondvacsinált okokkal,de még mindig nem tudtam magamat túl tenni.Sokat sírok,hogy hiányzik még mindig nekem,és még mindig szeretem.Megtudtam,hogy van valakije már és teljesen összetört ez belül.Megint úgy érzem,hogy erőteljesebbek lettek az érzéseim felé,de olyan szinten,hogy már a napi tevékenységeim is nehezen mennek,mert állandóan lehúz a rosszkedv és a depresszió.

Hogyan dolgozzam ezeket fel?



2023. júl. 15. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezen csak az idő segít. Csinálj bármit, ami feltölt, munkán kívül persze, szánj időt barátokra, stb.Idővel jobb lesz és te is találsz valakit. Ő nem szeretett eléggé, elhagyott, nem érdemli meg hogy sírj miatta.
2023. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha még mindig szereted, örülj a boldogságának.
2023. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nálunk én voltam aki kezdeményezte a szakítást, de rám 2 héttel 2 külön emberrel is volt intim kapcsolata. De úgy érzem hogy ha ilyen gyorsan túl tette magát akkor jól döntöttem. És szerintem Te is. Keress hobbikat, legyél sokat barátokkal és találj dolgokat amik lekötnek. Vele pedig ne beszélgess, próbáld feledni.
2023. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Engem is 3 hónapja hagyott el a párom, tehát átérzem amint átmész.

Nehéz időszak, engem szerintem ennyire szakítás még nem viselt meg mint ez.

Neked is az fog segíteni ami nekem, és mindenkinek ilyen helyzetekben.. az pedig az idő.


Vannak napok mikor egyszerűbb, van olyan, hogy simán meglátom a profilképét fbn, mert véletlenül feldobja, utána megint mélypont.

Amit javaslok, hogy teljes mértékben szüntess meg minden kommunikációt vele, ne nézegesd sehol az adatlapját, nekem is egyszer dobta fel véletlenül, az is épp elég volt, hogy megbolonduljak.

Sajnos nekem is köszönhető, hogy ez így alakult, nem volt semmi eget rengető probléma közöttünk amit ne lehetett volna megoldani, ha legalább annyira szeret mint én őt, ez sajnos nem történt meg, de a felelősséget attól még nekem is és mindenkinek vállalnia kell ilyen helyzetekben.

Az másik kérdés, hogy miként tud ember ilyen könnyen lezárni egy alapvetően jól működő kapcsolatot, nem tudom... Talán ez már egy ilyen világ, sajnos én nem így működök.. soha nincs olyan, hogy egy kapcsolat menthetetlen, olyan van, hogy az egyik fél már nem akarja megmenteni:)

Természetesen vannak azok a helyzetek (megcsalás és társai) amikor már valóban értelmetlen.



Fel a fejjel... Marha nehéz, de az idő neked dolgozik.

2023. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező megvigasztaljalak?
2023. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi tegnap este döntöttük el, hogy ezentúl külön utakon folytatjuk. Nagyon fáj, de ennek így kell lennie ezek szerint. Ő hazamegy a szüleihez én meg maradok a lakásomban, folytatom a kis életem. Van, hogy nyugodtabb vagyok de olyan is van, hogy teljesen magam alá kerülök. Nem első szakításom volt, de a legfájdalmasabb, mert 4 évig voltunk együtt. Tudom, hogy rossz az érzés de túl fogsz ezen a szakításon lendülni. Az, hogy neki van valakije az egy jel arra, hogy tovább lépj és ne sírj utána. :) Kitartás!
2023. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!