Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a szakítást?

Figyelt kérdés
Pár hónapos kapcsolatomnak vége szakadt már 2 hete,de képtelen vagyok feldolgozni a szakítást.Ürességet és fájdalmat érzek,boldogtalan vagyok.Nem tudom jól érezni magamat és minden este a kibékülés gondolatával fekszem le.Rettenetesen hiányzik.Hogyan dolgozzam fel?

2023. jún. 18. 08:37
 1/4 anonim válasza:
100%

Ahogy találsz mást magadnak egyből máshogy fogod látni a jelenlegi szituációt, lehet hogy még te magad fogod utólag azt gondolni "még jól is tettem hogy végett vetettem a dolognak"


Fel a fejjel :)))

2023. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen közhelynek hangzik, tényleg az segít, ha lefoglalod magad. És idő.. hagyj magadnak időt elgyászolni, mielőtt belevágsz egy újabba.
2023. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
81%
Ez nyilván függ attól is, miért lett vége. Ha úgy érzed, helyrehozható a dolog, beszéljétek meg mindenképp, az őszinteség sosem bűn (: Ha olyan volt a probléma, amin tényleg nem lehetett változtatni, csak az idő lesz képes segíteni(: Ne gondolj rá haraggal, ennek így kellett történnie, valamilyen tanulsága mindig van az ilyen szakításoknak. Legyél sokat másokkal, csináld azt, amit szeretsz és kapcsolódj ki. Ne okold magad, előbb vagy utóbb jobb lesz. Ha gondolod, írj nyugodtan privátba (:
2023. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Ez olyan helyzet, amiben semmi tennivalód nincs, csak kibírni a végeláthatatlan perceket, és kivárni, hogy az idő tegye a dolgát.
2023. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!