Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tanácsok hogy hogyan dolgozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok hogy hogyan dolgozzam fel a szakítást?

Figyelt kérdés

8 évig voltunk együtt barátnőmmel, viszont tegnap azt kérte, hogy végleg zárjuk le kettőnk között. Sajnos, mint kiderítettem valakivel már elkezdett beszélgetni is. Az utóbbi pár hónapban nagyon megromlott a kapcsolatunk, igaz én nagyon szeretném még most is helyre hozni, de semmi ilyet nem látok sajnos a részéről.

Hihetetlenül fáj, egész este semmit nem aludtam, étvágyam sincs azóta percenként sírok és legszívesebben azt kívánom bárcsak ne kelnék fel holnap. És egyelőre fogalmam sincs, hogy én ezt hogy fogom feldolgozni és túl lépni ezen az egészen.


2023. jún. 24. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Elmondom a női taktikát:

Keresd fel a legjobb barátaid és idd le magad velük aljasra, majd sírd el nekik minden bánatod.

Ha ez megvolt utána azonnal kezdj el tinderen jobbra húzni minden nőt és keress egy balekot köztük aki kihúz a lelki szarból.

2023. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez eléggé fájdalmas dolog, 8 év nem kevés idő. De nézd a jó oldalát, előtted az élet és próbálj meg magadra koncentrálni. Fizikailag, lelkileg tedd helyre magad, egy ilyen hosszú kapcsolat után lehet kicsit leamortizálódtál, próbálj meg másra figyelni, pl magadra!

Majd idővel jobb lesz, amúgy ha már mással beszélget/beszélgetett szerintem sok értelme nem lenne folytatni a dolgot, szerintem már megcsalt téged, vagy érzelmileg, vagy fizikailag, de megtörtént a megcsalás.

2023. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Lehet 18 évesen ez egy jó ötlet, de most marhára nincs kedves egy nőhöz sem.. és nem azért mert csalódtam a nőkben, hanem mert jelenleg ránézni sem tudok senkire úgy, hiába voltak gondjaink és marhára dühös vagyok most, az érzelmeim sajnos ugyanaz még iránta
2023. jún. 24. 10:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Robot mód: ON

Minden, de tényleg minden feladatodnak ess neki, annak is, ami csak jövőre lenne esedékes. Közben sikálj mi minden négyzetcentit az otthonodban. Meg rengeteg edzés a maradék időben.

Ezeknél jobbat nemigen tehetsz most magadért.

2023. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
3 Pedig a nők hozzáállása az egészségesebb. Ha egyedül otthon rágod magad rajta akkor nagyon lassan fogsz kijönni belőle.
2023. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Exem mikor feladta végre valahára hogy nem zaklat már a kibékülhetnékével végre, írt nekem egy hosszú litániát(mivel nem állok vele szóba nem találkozom vele es le is van tiltva)tehát írt egy regényt arrol mennyire szeret meg miket tervezne velem(csak gyors átglfutottam hogy van e benne fenyegetés bosszu de nem volt), és így egy kilóméternyi hosszu üzenettel elbúcsúzott. Feladta.

Na mondom, végre halleluja! Remélem megszabadultam tőle örökre!

és töröltem ezt is.


(A kapcsolatban egy aljas gyökér nőzős nárci volt aki ott ártott ahol tudott, rengeteget sírtam szenvedtem, hülye lennék visszamenni ilyen emberhez)

2023. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont így, gyászold meg, legyél szarul, engedd ki magadból amit érzel. Aztán majd alakul, ha nagyon éhes leszel úgy is eszel azon a részén én nem aggódnék.
2023. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!