Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ingyen lakhatás vs. Albérlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ingyen lakhatás vs. Albérlet Tényleg láthatja így a helyzetet vagy csak ürügy az egész?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel, fiatal 30asok vagyunk.


Kezdetben szexkapcsolatnak indult, ő szeretett volna párkapcsolatot.


Fél éve merült fel először az összeköltözés gondolata.


Az elején vonakodott, főleg múltbeli csalódásokra, bántalmazó kapcsolatokra hivatkozva, majd végül megtörtént, hiszen már amúgy is többet volt nálam, mint "otthon" az albérletben, nem volt logikus fizetni.


Pár dologban különbözünk, ezek már a legelején kiütköztek, egyesek toxikus kapcsolatnak mondanák.


Én úgy látom, hogy kicsit mintha a saját nagyanyja lenne, régimódi gondolkodású.


A lényeg, hogy én ingyen lakom a munkaköröm miatt. Magyarán biztosítva van a lakhatásom, amiért kb. a rendelkezésre álláson kívül semmire nincs szükség, tehát emellett alkalmi munkákat végzek.


Ő léhűtőnek tart emiatt, folyamatosan arra hivatkozik, hogy nem érzi magát biztonságban mellettem.


Kettőnk közül én vagyok a spórolósabb, ő mielőtt engem megismert eléggé szórta a pénzt. A tipikus "penny wise pound fool" embertípus, aki nézte a boltban az akciókat, de a nagyobb összegeket két kézzel égette.


Ezen is volt sok vita.


A másik, hogy én szeretem élvezni az életemet. Most nyáron is rengeteget utazom, hiszen sok a szabadidőm. Szerinte ezt az időt valami gyártósori vagy hasonló alja munkával kellene eltöltenem, hogy még több pénzem legyen.


A "mire több pénz" kérdésre pedig mindig homályos elképzelések a válasz, hogy árulhatnánk lángost a Balatonon vagy nyithatnánk éttermet.


Mikor mondom neki, hogy készítsen üzleti tervet jön a végeláthatatlan veszekedés.


Most fogta magát és kivett egy albérletet úgy, úgy keres 2-300 ezret, amiből 200 lesz csak az albi rezsivel és még ennie is kell valamiből.


Állítólag engem nagyon szeret, csak nem érzi magát biztonságban mellettem.


Miért lehet ez?



2023. júl. 17. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem vagytok egymáshoz valók.

Jobb, ha külön utakra mentek, ki-ki a saját útjára.

2023. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy miért lehet ez, ez van. Nem illetek össze.
2023. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Hozzsd hasonlo valo akinek ideje mint a tenger
2023. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de hát nyilvánvalóan nem működik a kapcsolatotok! Ő nem tisztel téged, talán te sem őt. Ő olyan társat szeretne, aki foglalkozik az anyagiakkal, aki többet akar keresni, mint te. A leírásod alapján mindegy hogyan, de oldja meg. Ezt próbálja ráderőltetni te meg ezt lazán kezeled, neked ez nem nagyon szempont. Nem kellene gyártósoroznod, ha lenne használható tudásod kellemesebb szakmát végezni. De ez már nem az én dolgom. Ha neked így jó élj így, őt meg engedd el. Leírod, hogy toxikus a kapcsolat, leszól téged, akkor mégis miről beszélünk?
2023. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Menjen csak. Miért a te pénzeddel foglalkozik. Étterem, nem normális. Mitek van meg egy étteremhez? Vagy ő szakács?

Ti nem egymást keresitek.

2023. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján én inkább pezsgőt bontottam volna, hogy magától elment, és nem neked kellett kirakni! Ez a nő nem téged szeretett, hanem egy porhüvelyt látott benned, akit igyekezett teljes mértékben a saját elképzeléseihez igazítani, és nyilván beletört a bicskája. Ő mit tett azért, hogy több pénze legyen? Csak téged cseszegetett, hogy dolgozz többet? Te a leírás alapján jól elvagy, kielégít az életviteled. Az, hogy őt sem az övé, sem a tied nem, nem a te sarad. Egyszerűen nem illettetek össze, tényleg örülj, hogy elment, az sem a te dolgod, hogy ennyi ésszel és keresettel ő 200 ezres albérletbe ment. MArha nehéz ám megszabadulni valakitől, aki nem akar kiköltözni, és olyantól is, aki az ingyen lakhatásért akaszkodik az emberre! Legalább van annyira h.ülye, hogy azt hitte, hogy még te fogod visszaédesgetni, és ő lesz a nyeregben!
2023. júl. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!