Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kértél volna második találkozót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kértél volna második találkozót?

Figyelt kérdés

Előre szólok lehet egy kicsit hosszú lesz, kérdés azért írom ki, mert kiváncsi vagyok más nézőpont/véleményekre, ti hogyan látjátok a dolgot.

Van egy barátom legyen most A(férfi) és van az exem aki legyen X(nő). A és X gyekerkori barátok, én A altál ismertem meg X-et. Licís korunkban többet bandáztunk együtt,X és én már akkor sem voltünk közömbösek egymásnak. Aztan én elmentem egyetemre más városban, így már nem jártunk annyit össze mint régen, 3 tali egy évben kb. Egyetem után ismét kezdtünk találkozgatni, én is X és végül összejöttünk. Szakítas után X "hibájából" úgymond (depresszió, régi sérelmek fel nem dolgozása) fél év hullámvasút után nem bírtam már így szakítottam vele (lehet itélkezni, hogy nem tartottam ki mellette, de már az én mentális egészségem is kezdett rámenni így inkább kiléptem mielőtt rossz vége lett volna). Lényeg, A és X ugyan úgy jártak egy társaságban és A engem is hívott mindig, de mivel én nem voltam/vagyok kiváncsi X-re így meg is mondtam őszintén ezt A-nak aki elmondta X-nek. Ebből az lett, hogy A pár összeülés/házibuli alkalmával emiatt nem hívta el X-et, hogy én tudjak menni. Másfél év után, úgy hogy én és X nem találkoztunk csak egyszer véletlen, az is kimerült egy-egy sziában, rámírt X, hogy ő szeretne találkozni velem, hogy kérjen bocsánatot a múlt miatt, beszéljük meg, mert vagyunk annyira felnőttek, mert ő neki elege van, hogy A nem hívja őt miattam mostanába sehova. Nekem ebből, az jött le, hogyha neki nem származna ebből hátránya, hogy A nem hívja el miattam bandázni, akkor nem is írt volna. Mondom egye fene találkozzunk. Találkánk előtt 2 órával nekem közbe jött valami fontos így lemondtam, és úgye úgy illik aki lemondja az kér újat, de nem kértem. Úgy voltam vele h annyira bocsánatot akart volna kérni, akkor a másfél év alatt lett volna rá ideje, szerintem csak amúgy is a bandázás miatt akart kérni, mert így kimarad belőllük, és így jutunk el a fenti kérdéshez. Köszi ha elolvastad!


2023. júl. 20. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Mit játszod az eszed? És ha azért akarja rendezni a soraitokat, mert a konfliktusotok miatt kimarad a társaságból?


Egy bosszúálló, éretlen kis sz.ros vagy.

2023. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezéseid vannak az ő motivációit illetően és aszerint reagálsz rá. Ez nagyon éretlen viselkedés. Az lenne a minimum, hogy meghallgatod és a valóság alapján döntesz. Illetve nyugodtan elmondhatod neki a feltételezésed, hogy reagálhasson rá.
2023. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
#1 Te miről beszélsz? A nő csak azért akarta helyrehozni, mert nem hívta el sehova a kérdező haverja. Van bőr a pofáján, meg kell hagyni.
2023. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3: ez a kérdező fantazmagóriája. De még ha így is lenne: nem eshet neki rosszul, hogy nem hívják? A kérdező otthagyta, mikor maga alatt volt, elveszítette a baráto körét, nincs joga beszélni erről?

Konkrétan megmondta, feltételezi, hogy lehet erről felnőtt módjára beszélni, de a jelek szerint nem.

2023. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 Én személy szerint megbeszélném vele, hogy a nő újra eljárhasson a barátokkal, de utána szerintem otthagynám ezt a bagázst részemről. Így lenne korrekt szerintem, de úgyis a kérdező dönti majd el.
2023. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak rendezni akarja a dolgot a társaság miatt.

Azt nem is értem, miért kéne bocsánatot kérnie. Te hagytad ott. Inkább neked kéne, mert itt hagytad a bajban.

2023. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igenis illik meghallgatni a másikat, ráadasul lehet azota valtozott, es tudnatok szepen rendezni a dolgokat. Az esélyt meg kell adni, max maradtok rosszban.
2023. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Igen, már amikor lemondom, akkor adtam volna másik időpontot.

Te kirúgtad a kapcsolatban, aztán elkezdted kitúrni a társaságból is.

Amikor a bocsánatkéréssel megjelent, akkor végül az utolsó pillanatban lemondod, most meg azt várod, hogy könyörögjön?

Mert te másfél éve játszod a sértett primadonnát?


Ezt benézte X, mármint azt, hogy vagytok olyan felnőttek, hogy megbeszéljetek egy ilyen helyzetet.

Ő talán igen, de neked még rengeteg mákos tésztát kell az arcodba tolni, hogy egyáltalán elkezdhesd a felvételi folyamatot ebbe a ligába.

2023. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1-es: Köszönöm a kedves szavakat.

2-es: Igen, belátom mostmár azt, hogy hagytam,hogy az előítéleteim alapján elhamarkodottan döntsek, nem hagyván esélyt sem, hogy elmondhassa amit akar.

6-os: Azt elismerem, hogy hibáztam, hogy nem kellett volna összejönni vele, úgy, hogy tudtam, hogy pszihológushoz jár és akkor próbál rendet tenni az életében, naiv voltam és azt hittem minden megoldodik majd könnyedén, ő meg csak próbált valamiben kapaszkodni a nagy zavarban. Röviden konkrét szakítás oka meg az volt, hogy pontos legyek, egy phszihológiai ülés után elmondta, hogy ő nem érez lángoló szerelmet, erre volt az én válaszom az, hogyha fél év után a szikránál nincs több akkor nincs miért ezt folytatni jobb ha szakítunk, ezt ő is így látta. Én mondtam ki, de közös döntés volt, szóval úgy érzem nem tartozom bocsánat kéréssel.

7-es: Köszönöm a normális válaszod.

8-as: Itt te most olyan dolgokat látsz ebbe bele, mint én fentebb a bocsánat kérésben.

Honnan veszed azt, hogy kitúrtam a társaságból? Első sorban azért is, nem mentem el amúgy egyik ilye szervezett bulira sem, mert nem éreztem volna jól magam ha ő is ott van és abból az egész társaságból nekem A volt barát X meg uegyebár tetszett, a többi inkább csak haver. A volt az aki nem hívta X-et, hogy én elmehessek, és jelzem pont azért nem mentem el egyik ilyenre sem, hogy a többiek X-el együtt jól tudják érezni magukat, én meg találkozom A-val kettesben a társaság nélkül, vagy elhívtam én őt külön.

Ki a franc várja, hogy könyörögjön? Igen elismerem, hogy én kellett volna kérjem a második találkozót és meghallgassam legalább a mondani valóját, meg milyen sértett primadonna? Miről beszélsz? Elmondtam szemtől szemben A-nak, hogy én nem fogok vele és X-el egy társaságban lenni, mert egyszerűen nem érezném magam jól ennyi, kész. Bulizzanak, szorakozzanak én meg A elmegyünk külön. X-el meg ott akkor lezártnak tekintettem a dolgot, nem akartam se beszélni se találkozni vele. Az, hogy ő bocsánatot akart kérni és én elhamarkodóan meg se hallgattam a kicsinyességem miatt az más dolog. Mellesleg meg úgy nézem egy ligában vagyunk, mert te is ugyan azt elművelted velem amit én X-el szóval, kösz meghagyom neked a mákos tésztát.

2023. júl. 20. 14:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Felezzük el, és akkor tulajdonképpen akár le is ülhetsz valamikor (amúgy felnőttesen) dumálni vele.
2023. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!