Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kértél volna második találkozót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kértél volna második találkozót?

Figyelt kérdés

Előre szólok lehet egy kicsit hosszú lesz, kérdés azért írom ki, mert kiváncsi vagyok más nézőpont/véleményekre, ti hogyan látjátok a dolgot.

Van egy barátom legyen most A(férfi) és van az exem aki legyen X(nő). A és X gyekerkori barátok, én A altál ismertem meg X-et. Licís korunkban többet bandáztunk együtt,X és én már akkor sem voltünk közömbösek egymásnak. Aztan én elmentem egyetemre más városban, így már nem jártunk annyit össze mint régen, 3 tali egy évben kb. Egyetem után ismét kezdtünk találkozgatni, én is X és végül összejöttünk. Szakítas után X "hibájából" úgymond (depresszió, régi sérelmek fel nem dolgozása) fél év hullámvasút után nem bírtam már így szakítottam vele (lehet itélkezni, hogy nem tartottam ki mellette, de már az én mentális egészségem is kezdett rámenni így inkább kiléptem mielőtt rossz vége lett volna). Lényeg, A és X ugyan úgy jártak egy társaságban és A engem is hívott mindig, de mivel én nem voltam/vagyok kiváncsi X-re így meg is mondtam őszintén ezt A-nak aki elmondta X-nek. Ebből az lett, hogy A pár összeülés/házibuli alkalmával emiatt nem hívta el X-et, hogy én tudjak menni. Másfél év után, úgy hogy én és X nem találkoztunk csak egyszer véletlen, az is kimerült egy-egy sziában, rámírt X, hogy ő szeretne találkozni velem, hogy kérjen bocsánatot a múlt miatt, beszéljük meg, mert vagyunk annyira felnőttek, mert ő neki elege van, hogy A nem hívja őt miattam mostanába sehova. Nekem ebből, az jött le, hogyha neki nem származna ebből hátránya, hogy A nem hívja el miattam bandázni, akkor nem is írt volna. Mondom egye fene találkozzunk. Találkánk előtt 2 órával nekem közbe jött valami fontos így lemondtam, és úgye úgy illik aki lemondja az kér újat, de nem kértem. Úgy voltam vele h annyira bocsánatot akart volna kérni, akkor a másfél év alatt lett volna rá ideje, szerintem csak amúgy is a bandázás miatt akart kérni, mert így kimarad belőllük, és így jutunk el a fenti kérdéshez. Köszi ha elolvastad!


2023. júl. 20. 08:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Közös döntés volt a szakítás. Ő képes lenne kulturáltan viselkedni és rendezni a dolgot, te nem. Te jászod a sértett kisfiút. Ezért viselkedsz úgy, mint egy kényes primadonna.
2023. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!