Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem hogy letiltottam ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy letiltottam ?

Figyelt kérdés

Sziasztok volt egy pár kapcsolatom ami életembe a második. Ami másfél évig tartot az előző 5 évig.

A srác akivel másfél évig jártam kiderült róla hogy az exe mindenhol jelen van. Baráti találkozók kávézó közösségi oldalak ahol szinten követte a srác.

Majd meg kérdeztem tőle hogy ha a csaj valóban nagy fájdalmat okozott neki miért nem kerüli ? Azt mondta mert nem. Oké én ezt meg is értettem és úgy voltam vele hogy mivel az elejen vagyunk nm leszek hárpia majd alakul.

Aztán egyszer csak láttam hogy meg vannak a közös beszélgetés Messengeren képek stb. És mondtam neki hogy láttam mikor a csaj irt neki hogy gratuláljon az új kocsihoz.

És akkor azt mondta ki törli. Egyre kellemetlenebb volt a szituáció és úgy éreztem nm vagyok fontos ezért ahelyet hogy nála töltöm a hétvégét el mentem a barátnőimmel és a családommal nyaralni.

Ez után folyamatossan virágok bonbon minden játszott. És a csaj is le lett tiltva. Én viszont mondtam neki hogy inkább legyen őszinte és mondja el mit érez a nő iránt ne húzzuk egymás idejét.

Azt mondta semmit ezért lett le tiltva. Én viszont mondtam neki hogy ha én ot nem hanyagolom egy ideig akkor nem teszi meg. Erre nm válaszolt.

Eltelt jó pár hónap és decemberbe mikor mentem vásárolni ajándékokat össze futottam az ex pasimmal aki gratulált a kapcsolatom hoz. Nyilván nm vagyunk rosszba. És az akkori párom munka társa le fotózott minket. És elküldte a páromnak aki mindjárt követelte a magyarázatot. Én meg el mondtam neki hogy véletlen futottunk össze es csak gratulált. Mondtam nyugodtan meg is kérdezheti. Majd a fejemhez vágta hogy nm bízik bennem. Végül februárba szakított velem. Én nem kerestem mert kérte hogy hagyjam. Majd márciusba írtam neki es el kezdtünk beszélgetni. Olyanokat irt hogy szeret stb. Mondom akkor jöjjön haza es hozzuk helyre a dolgaink. Azt mondta ez nem olyan egyszerű. Folyton támadót üzenetben hogy tuti meg csaltam meg ilyenek. Mert hogy a képen mosolyogtam. De azt nm érzi problémának amit ő velem tett.

Ma ki nyögte hogy szerinte sose lessz már köztünk jó. Ezért vita helyett inkább mindenhol blokkoltam. Mert hónapok kellettek ahozz hogy ezt így nekem el mondja. Csak nem értem mire jó ez így.


2023. júl. 20. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Már mindegy, hogy mit miért tett, arra összpontosíts inkább, hogyha letiltás törtent, akkor feloldás ne legyen!
2023. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hellmano ***** válasza:
55%
Hú ,ezt nehéz volt végigolvasni, mert annyi helyesírási hiba van benne, hogy már fájt az egész és csak azt kerestem benne :D
2023. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Na persze... azért feltételezi, hogy te megcsaltad, mert ő ilyet tenne.... Jó hogy letiltottad, és ne hagyd magad! Bízz a megérzéseidben! szerintem az a tisztességes, hogy amikor új kapcsolatot kezd az ember, nem a régi a priós. Ha a párját zavarja, akkor képes félretenni ez exét.
2023. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!