Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy letiltottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy letiltottam?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom,- ő a férfi én nő vagyok -, szexkapcsolatot akart. Én barátként tekintettem rá. El is mondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit. Állandóan felhozata a témát. Utána nekem támadt, hogy én csak akadékoskodok, és ha nem akarok vele lefeküdni akkor tiltsam le. Megtettem, telefonon sem tud hívni.

Miért kell mindent tönkre tenni? Ezek után már én is azt vallom, hogy nincs barátság férfi és nő között. Mit kellett volna tennem, nem jön be, mint pasi.


2022. aug. 28. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Hát nézzük.

Összejöttetek,

valami nem stimmelt,

a problémát mindketten észrevettétek,

a megoldásra tett javaslatot elfogadtad.

Nem értem a kérdést... 🤨

2022. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Jól tetted.
2022. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Szard le a szex fanatikust.
2022. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

"legjobb barátom"


Akkor milyen lehet a többi.

Eleve barát nem akar szexelni.

2022. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Évekig nem volt téma a szex, aztán egyszer csak jött nála egy kattanás.
2022. aug. 28. 11:39
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
lehet barátság a 2 nem közt, ha mondjuk a másik meleg, vagy mindkettő.
2022. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Én nem hiszek a férfi-nő barátságban. Az egyik úgy is többet akar majd.

Max akkor lehet barátság, ha mindkét félnek van kapcsolata, normális.

De ha pl az egyik egy szexhiányos idióta, mert nem tud lefeküdni senkivel, akkor simán bepróbálkozik olyannál, akivel már évek óta jóba van, hát ha.

Sok ilyen "barátság extrákkal" kapcsolatos ember van.

2022. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet férfi és nő között barátság hogyha mindkét nemnek van kapcsolata így kitudjak élni az ilyen vágyakat.
2022. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
8 akkor sem. egyik nyomorék kollégám aki raktárosként dolgozik, csak a szép nőkkel áll szóba az 1ik nemrég házasodott, de rászállt a nyomorult. Emellett kapcsolata van és gyereke. Húzna ő bárkit, kár, hogy időnként nem néz tükörbe a félcigó.
2022. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Majd akkor magyarázzál, ha a következő fiú "barátodba" te leszel belezúgva! Akkor se akarjál szexet, sőt rögtön tiltsd le, nehogy tönkre tedd a kapcsolatotokat!
2022. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!