Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi idő után már nem fog felbukkanni/zaklatni?

Figyelt kérdés

Elnézést ha hosszú lesz.

A nemrégiben történt angyalföldi gyilkosság miatt jutott eszembe az egyik exem. Biztos nevetségesnek fogok tűnni, de ha így gondoljátok az csak megnyugtató lenne számomra.

Hat évvel ezelőtt volt az exemmel 5 hónapos kapcsolatom. Nagyon romantikus volt, figyelmes, ragaszkodó. Hibáztam, mert a túlzott love bombing nem volt számomra eléggé figyelmeztető. A második ostoba lépésem az volt, hogy a rózsaszín köd miatt összeköltöztem vele 3 hónap után. Az utolsó két hónapban egyre inkább fojtogató lett a ragaszkodása, hívogatott ha meglátogattam a szüleim, talákoztam a barátnőimmel, majd a munkahelyemen is. Egyre féltékenyebb lett, pedig nem adtam okot rá. Alig tudta visszafogni magát ha egy másik férfi jobban megnézett engem (nem öltözködtem kihívóan). Amikor facebookon egy másik volt barátom belájkolta az új profilképem, este jelenetet csinált, szinte őrjöngött. Alig aludtam utána, nyomasztó érzésem volt. Nem az a veszekedés utáni rosszkedv, hanem szinte ösztönszerű érzés, hogy nem vagyok biztonságban. Másnap reggel mondtam neki, hogy szakítok vele, ez nem megy, most hazamegyek és visszajövök később kocsival a cuccaimért. Amikor rámnézett én úgy megrémültem, megint olyan rossz nyomasztó érzésem lett, hogy felkaptam a kistáskám és kirohantam. Futás közben már kaptam tőle az egyre durvább üzeneteket, így a buszpályaudvar felé felhívtam édesanyámat, hogy mi van és utazok haza.

A cuccaimért akkor mentem két férfi rokonommal amikor dolgozott. Már mindent bepakolt nagy fekete zsákokba. Végleg hazaköltöztem a szülőfalumba, a munkahelyemen felmondtam. A főnökasszony nagyon rendes volt velem, tudott a körülményekről és nem kellett felmondási idő miatt bejárnom, nehogy az ex ott várjon valahol.

Napokig fenyegetett és én egyszerűen nem mertem letiltani mert attól féltem, hogy még agresszívabb lesz és valahogy megtalál. Végül a két férfi rokonom egy rendőr ismerősükkel megkereste, hogy ha nem áll le feljelentjük. Ezután mintha elvágták volna, többet nem keresett. Ekkor letiltottam mindenhol, új telefonszámom lett.

Ezután sokáig egyedül voltam, azóta volt egy normális párkapcsolatom ami sokkal kevésbé drámai módon ért véget. De ez az egész néha eszembe jut, hogy miért kaphatott el az a borzasztó nyomasztó érzés és a határozott ösztön, hogy azonnal tűnjek el onnan. Egyik barátnőm már két éve is mondta, hogy nincs miért félnem, nem foglalkozik az már velem. Többen azt mondták utólag, hogy ő egy pszichopata lehetett.

De szeretném kikérni a ti véleményeteket is. Ti is úgy gondoljátok, hogy végleg megnyugodhatok, nem fog már megkeresni? Ha van itt hasonló sorsú nő, lenne kedves leírni hogy mi történt a szakítás óta?

Köszönöm előre is a válaszokat. Kérlek ne bántsatok amiért naivan belementem, eléggé haragudtam magamra utána.



2023. júl. 20. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Ennyi év után már biztosan nem fog megkeresni.

Rég új áldozatot gyötör azóta.

2023. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
6 év!!! Azt se tudja, hogy létezel-e még.
2023. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok, nekem ezt megkönnyebbülés olvasni.
2023. júl. 20. 15:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hasonló, hálisten azóta csinált egy gyereket is valami nőnek, de ennyi idő után én egyébként se féltem már, hogy megkeresne. Ezek keresnek más áldozatot. Volt egy másik is, vele nem voltam együtt, csak teljesen rám kattant, bolond volt, kilesett, követett, mindenhol ott volt,mindent kiderített rólam. Tiltottam mindenhol, és kb 2 év kellett, mire teljesen leszállt rólam. Tőle se félek már, bár néha eszembe jut, hogy nehogy összefussak vele a városban, de inkább nem is gondolok ilyesmire mert csak bevonzom..
2023. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, köszönöm neked is, hogy válaszoltál.
2023. júl. 20. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En ferfi vagyok de volt egy lany aki nyilvan nem fizikai eroszakkal meg nem ennyire szelsosegesen de szinten ramtelepedett, amivel lehetett zsarolt, utolag esett le hogy a szexxel is idomitani akart stb

Ez egy embertipus, de szerintem annyira okosak hogy ha valaki nem megfelemlitheto akkor tovabballnak.

Szoval szerintem semmi okod


Amugy ha van kedved beszelni rola irj nyugodtan

2023. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Én 8 éve nem találkoztam a zaklatómmal. Kb.6éve egyetlen megkeresésére se reagáltam semmit. 2éve már nem keresett, de nemrég megint hívogatott. Ezek után én nem merném kijelenteni, hogy már biztos nem fog keresni, de nem valószínű. Általában akkor szoktak újra előkerülni, ha épp nincs áldozatuk. Olyankor a teljes ignorálás a megoldás. Másokat is meg fog keresni és a legkisebb ellenállás felé megy. Az pedig akkor is te leszel, ha egyértelműen elutasító a reakciód, mert megadtad neki a figyelmet, az mindegy, hogy negatív vagy pozitív. Minden játszmához kell egy partner. Ha nem leszel az, más játszótárs után néz.
2023. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is, hogy válaszoltál.
2023. júl. 21. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!