Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgoznátok fel ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoznátok fel ha az exetek 1 héttel a szakítás után már mással lenne?

Figyelt kérdés
érdekel férfiak és nők véleménye is, bár szerintem a férfiak nehezebben fogadják el azt hogyha az exük 1 hét után már mással szexel
2023. júl. 26. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Volt már rá példa, nem könnyű, de őszintén inkább csak segített abban, hogy gyorsabban elengedjem ezt az egészet. Még jobban rávilágított arra, hogy nem passzoltunk össze, és hogy jó döntés volt a szakítás.
2023. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az én exférjem (férfi) még 2 év elteltével is féltékeny, próbál keresztbe tenni.
2023. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 hogyan jöttél rá, hogy mással van?
2023. júl. 26. 12:50
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Mással szexel vagy mással jön össze?


Azt nem tudom, hogy mással szexelt-e bármelyik exem is egy hét után, de az egyik exem elég hamar összejött a "nem kell miatta aggódni" lánnyal. Azt szarul viseltem, mert nagyon féltékeny voltam és mint kiderült, jogosan. Úgy éreztem, ő ezerszer jobb nálam, hogy én nem vagyok úgy jó, ahogy vagyok, legyőztek. Olyan 4 hónap kellett ezen túllendülni. Aztán összesen 9 hónapot voltak együtt, akkor jól kiörömködtem magam, hogy na mégsem ő volt az igazi neki :D

2023. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem, a nők is pont ugyanúgy nehezen viselik.


A férfiak inkább féltékenységből, a nők pedig érzelmi alapon.


"Ha máris összejött valakivel biztos sosem szeretett igazán"


Nincs kötelező gyász, meg nem illik baromság , hogy rá 1 hónapra már mással van.


Neki jó, a másik aki egyedül maradt neki rossz.


Ha mindkét fél összejött volna valakivel nem rugóznának ezen.

2023. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát mindkét esetre kíváncsi vagyok, de talán arra inkább, hogy mással szexel, és nincsenek együtt... Mondhatni pótlékként használ valakit szakítás után
2023. júl. 26. 12:53
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, láttam őket a városban összeölelkezve sétálni :) 5 nappal a kiköltözése után. Először lefagytam, azon gondolkoztam merre meneküljek, de aztán széles mosollyal átintegettem nekik az utca túloldalára, majd hazamentem és kibőgtem magam... jó tapasztalat volt :/
2023. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

#4 vagyok.


Ha mással szexel, az nem azt jelenti, hogy túl van rajtad. Csak enyhíteni akarja a fájdalmát és ezt találja rá a legjobb módszernek. Én is szexeltem már hamar mássall, az szerintem egy hét se volt, mégis 1 év 3 hónap múlva tudtam teljesen túllépni az exemen.


Ha mással jön össze: Ha annak lesz új párja egyből, aki szakít, az csalta is őt rendesen vele. Ha véletlenül ismerkedett volna meg valakivel és úgy lenne hamar új kapcsolata, azt nem tudnád, mert inkább titkolná eleinte. Ha annak lesz új párja, akivel szakítottak, az meg kapcsolatfüggő, gőzerővel Tinderezik, hogy valaki megint szeresse.

2023. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyilván fájdalmas. Viszont így te magad is tiszta lappal indulhatsz.
2023. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Több mint valószínű, sőt 99% hogy nálam nem áll fenn ez a veszély, hogy az exem mással kavar már most, de az agyam ezt mondatja velem és ezért is fájdalmas gondolni is rá..
2023. júl. 26. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!