Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan dolgoztátok/dolgoznátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoztátok/dolgoznátok fel a biztonság elvesztését? Mennyi ideig tartott,míg elgyászoltátok a szakítást és újra önmagatokra találtatok?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem őt, de már nem vonzódom hozzá. Kiskamasz korunk óta együtt vagyunk, szép élményeink voltak. Igazából nemrég jöttem rá, hogy nekem ő a biztonságot nyújta, a biztonsag érzését, és nem is a vonzalmat. Nem voltam még nagyon egyedül, ezért félek az elvesztésétől, szerintem mindketten társfüggők is vagyunk. Voltatok ilyen helyzetben? És ha igen mi segített, hogy jöttetek ki belőle? Előre is köszönöm a válaszaitokat! Mindenre nyitott vagyok, írjatok bátran, mivel nincs ezt nagyon kivel megbeszélnem. 17L

#szerelem #szakítás #krízis #Érzelmibiztonság
2021. szept. 28. 23:51
A kérdező szavazást indított:
Szerelem
Szakítás
Társfüggőség
Érzelmibiztonság
Önismeret
20 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
A szavazást véletlenül indítottam.
2021. szept. 28. 23:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme a szavazásnak.

Meg kell beszélnetek egymás közt. Lehet, eddig tartott.

2021. szept. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező! - hogyan lehet szavazást "véletlenül" indítani?

Ha a szavazás véletlen műve, a kérdésnek mennyi a valód tartalma?

Amíg kétséges kérdésed, válasz nincs.

2021. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy, h azt hitte a kulcsszavakat írja,
2021. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ha nem jo nem jo, majd jön más. Aztán lehet az sem jo, és visza sirod a régit, vagy egyik sem.

Mindenki a saját utját járja.

Majd lesz ami lesz.

Frl a fejjel és sok sikert hozzá.

2021. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Picit máshogy kell gondolkodnod. Ne félj az elvesztésétől, hanem élvezd ki, ameddig tart. Ne arra gondolj, hogy mi lesz, ha egyedül leszel, hanem legyél boldog, ameddig ott van melletted. A szakítás biztos fájni fog, de addig ne gondolj ilyesmire, ameddig együtt vagytok.:)
2021. szept. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyenre nincsen fájdalommentes módszer. Valakinek mindig rosszabb. Ha tovább akarsz lépni, akkor ezt be kell vállalnod. Átadtátok egymásnak, amire szükségetek volt és most menni kell tovább. Nincs értelme ezt tovább húzni. A szürkeség mindennél rosszabb. Inkább legyen egy ideig fekete, aztán jöhet újból a fehér, különben örökké szürke marad minden. Úgy értem, hogy a változásnak törvényszerűen része a fájdalom. Ha változást akarsz, akkor tudatosan bele kell menni a fájdalomba, át kell élni a katarzist, hogy utána az örvény mélyéről újra fel tudd építeni magadat, sokkal erősebbre, mint amilyen előtte voltál.
2021. okt. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!