Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinek hogy alakult egy viharos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy alakult egy viharos szakítás utáni időszakotok?

Figyelt kérdés

Viharos szakítás alatt úgy értem, hogy nagy vita közben, csúnya lezárással végződött. Netán még elköszönés sem történt csak letiltások, faképnél hagyás stb.


Az ilyenek után volt, aki végül felvette újra a kapcsolatot később, ha más nem, annak érdekében, hogy normális lezárást adjanak a kapcsolatnak?

Van ennek értelme? Lelki béke, ilyenek..?



2023. júl. 28. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy 1 hónap múlva jelentkezett mert addigra elfelejtette hogy elrohant. De akkor meg én sértődtem be. Aztán megint ő megint én és így elvoltunk végül barátok lettünk.
2023. júl. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakitas miatt volt nagy vita, tiltottam messengeren, aztan instan bombazott a halj meg uteneteivel, miutan kihevertem (2 honap) es ugymond felepultem, felszabadultam a lelki nyomorbol, bar azota is neha betalal de nem tilthatom le mindenhol, megis csak az eletem resze volt
2023. júl. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szakítás után még leellenőrizte nem e pasim van.

Az egész kapcsolatban is szakítás alatt is féltékeny volt.

Állandóan elcsak ez érdekelte csalom e, hol vagyok, kivel vagyok, kire miért néztem, egy normális nyaralásunk se volt együtt.

Ma ha összefutunk úgy néz rám hogy szinte lek..z a tekintetével. És látszik rajta hogy csak azért nem ver meg mert nem akar bekerülni, de ha egy lakatlan szigeten lennénk, már nem élnék.

Nincs valóságérzése reálérzéke, egy hallucinált világban él, amiből nem lehet kirángatni.

2023. júl. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*jav állandóan csak az érdekelte
2023. júl. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rosszul. Teljesen magam alatt voltam.
2023. júl. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok, soha többet nem beszéltünk.
2023. júl. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Azt próbálja meg, hogy még minden mocsokság után megkeres...! Olyan "gyereidetakarodj"-ot kap, hogy hat kamionnal nem cipeli el... XD
2023. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hu hát nem hangzik egyik sem valami jól..

Köszönöm az eddigieket!


Ha van még valakinek története, szívesen fogadom!

2023. júl. 31. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!