Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet felkészülni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felkészülni az újra találkozásra?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy megtörtént a szakítás, több mint 1 hónapja, de mivel egy városban, egy egyetemen tanulunk, így elkerülhetetlen, hogy újra találkozzunk. Én lelkileg még nem gyógyultam meg, nem tudom ezt az érzést még magamban félretenni. Valahogy mégis normálisnak kéne lennem, ha akár váratlanul is összefutunk. Beszélgetni nem szeretnék vele. Van valami gondolat, tett, amivel ezen kevésbé lehet görcsölni, vagy könnyebben kezelni, ha ilyen elkerülhetetlen helyzetbe kerülök?

2023. aug. 1. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, köszöntök egymásnak, és kész.
2023. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se èrtem a problémát. Köszönsz továbbmész. Ennyi.

Magadban meg azt csinàlsz amit akarsz.

2023. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is magára a szituációra gondoltam, hanem arra, hogy magamban ezt hogyan könnyíthetem...
2023. aug. 1. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első 1-2 véletlen találkozás lesz kellemetlen számodra, a többi már nem. Túl leszel rajta, próbáld elfogadni, hogy ilyet is dob az élet, nem fog összedőlni a világ.
2023. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordíts rengeteg időt magadra, és akarattal felejtsd el őt. Tiszteld annyira magad, hogy jobban akarj lenni. Hasonlón megyek keresztül én is.
2023. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd észre veszel több fiút is..

Mindig tudatosítani kell magadban, hogy aki kidobott az egy rossz ember .

2023. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ismerem az értékeim én is úgy gondolom, hogy aki el tud engedni, az nem az igazi volt. Azért van ez most nagyon bennem, mert nem harag/ veszekedéssel teli volt az egész, csak az igényeink miatt nem volt fejlődőképes a dolog és talán így nehezebb lesz látni, hogy rosszként nem tudok rá tekinteni.
2023. aug. 3. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura dolog nem is a kérdésedre a válasz ,de azért ha eszembe jutott leìrom. Sok volt baràtnőm jelöltem(több randi)...Szóval kapcsolat előtt alatt sokszor találkoztunk véletlenűl vagy úgy ,hogy csak az egyik fél akarta(meglepetés elé menés).pl az utolsó a kisfiával járt le azokra a játszóterekre amik a házam és a munkahelyem közt vannak, vele volt hogy pont egyszerre mentünk egy hiperbe én céges ő magán ügyben, 18:10-25közt hagyta el annak kórház kapuját ahová most bejárok sokat sajnos és kb akkor jövök ki mint ő. Röviden egy idő után a sors más utakon vezet minket egyszer csak nem találkozunk többé azzal akivel azelőtt akaratlanúl is sokat
2023. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!