Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 év távkapcsolat, hetente,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év távkapcsolat, hetente, kéthetente való találkozással jogos, hogy úgy érzem nem bírom ezt már?

Figyelt kérdés

Nagyon jó ember, szeret, tenyleg megtesz ertem mindent, én is szeretem meg amikor együtt vagyunk jól elvagyunk de ez az összeköltözés... Ő vegig azt mondta, felkoltozik hozzam a fővárosba (nem szereti Budapestet de ő könnyebben találna itt valószínűleg munkát mint én ott) , és ha működik a dolog akkor visszamegyünk vidékre (ugyanott születtünk). Kerdeztem többször is, hogy ez neki így jó - e de sosem mondta, hogy bocs megsem szeretnék...

Most úgy érzem kihűlt az egesz (mint embert szeretem továbbra is!) nem tudom mit csináljak. Így érdemes lenne nekem leköltöznöm hozzá vagy ilyenkor már jobb a szakítás? Ő nem akar szakítani, én is nagyon szomorú lennék de ez így nem állapot hogy közel a 30-hoz ilyen kapcsolatban éljen az ember 2 ev utan is...



2023. aug. 7. 12:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, azt kihagytam.
2023. aug. 7. 12:28
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha megbeszéltétek, hogy hozzád költözik, akkor mi tartja vissza?
2023. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy bármelyikőtök is adná fel a jelenlegi életét, az előbb-utóbb konfliktust szülne, kibukna.
2023. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ne költözz, ha eddig így állt hozzá, nem vesz komolyan.
2023. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Két év után? Ennek így semmi értelme, már az első év közeledtével régen véget kellett volna ennek vetni, mert csak egymás idejét vesztegetitek. "Nagyon jó ember, szeret, tenyleg megtesz ertem mindent," - gyakorlatilag nem is ismered. Heti, kétheti egyszer bárki nagyon jó ember tud lenni.


Mi tartja otthon, mit mond? Felnőtt férfiként nincs igénye arra, hogy a barátnőjével éljen? Van saját lakása és jó munkája? Mert ha igen, akkor láthatóan te nem vagy elég ahhoz, hogy irányodba billenjen a mérleg serpenyője, és veled jobban akarjon közös életet, mint a kényelmes megszokottat. Ha meg csak simán kényelemhuszár anyuka kanapéján, akkor végképp no comment.

Egyáltalán nem vagy elkésve semmivel, hogy meg kellene alkudj egy olyan hapsival, akit egyrészt, alig ismersz, másrészt láthatóan nem kellesz neki eléggé.

2023. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Otthon lakik, nem saját lakásban..

Munkája jól fizet, de ha pl nem működne az összeköltözés akkor vissza vennék a jelenlegi helyére ráadásul. Szóval ha fel is adná és megbánná, lenne visszaút. Nálam nem így van..

2023. aug. 7. 13:06
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégis mi a kérdés? Ebben a kapcsolatnak nem nevezhető lábízvben kár benne ragadni! Neki nyilván ez kényelmes, kielégíti az igényeit. Neked nem. Gyanítom, a problémáidat neki is elmondtad, hasztalanul.

Ahelyett, hogy hazajárkálsz, kezdj el ismerkedni, eljárni ide-oda, lásd, hogy nem azon a szülőváros-pesti életed tengelyen mozog az élet, amire két év alatt leszűkítetted. Tágítsd a látótered, és kezd el elengedni.

Érdemes megfigyelni, hogy egyáltalán mikor tűnik fel neki, hogy Te komolyan gondoltad, hogy nem csinálod ezt tovább, és hogy mit reagál.

2023. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem bírod? Jó, akkor szakíts, probléma megoldva.
2023. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Valójában mi a kérdés?


Mert azt te is tudod, hogy ez így mennyire gáz. Akkor csak megerősítést vársz?

2023. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Talán... Mindig magamat hibáztatom, hogy nekem nem jó semmi vagy más nem akadna ki ezen stb. Még akkor is, ha tudom, hogy igazam van..

Ez elcseszett tulajdonság tudom.

2023. aug. 7. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!