Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik tavkapcsolatban elnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik tavkapcsolatban elnek, hogyan oldjatok meg a talalkozasokat? Milyen idokozonkent tudtok talalkozni? Hogyan tud jol mukodni ez a dolog?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
2 hétben 1X találkozás. Szex 2 havonta.
2023. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Ez pároktól és időzítés függő inkább.


Hogy hogyan érnek rá a párok találkozni. Vannak akik hetente, vannak akik két hetente és vannak akik ritkábban. De jobbik esetben napi kontakt megvan üzenetben és hivásban

2023. febr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Hetente, kéthetente. Van hogy sűrűbben. Hol én ugrok át hozzá, hol ő jön hozzám. Működőképes.

80km

2023. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A napi kontakt az megvan, es a kapcsolatunk elejen jarunk meg, de felek, hogy a reszerol ez nem fog mukodni:(
2023. febr. 26. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Háromhetente 2-3 napot (felváltva), aztán kijöttem egy hétre, majd kicsit később még egy hétre, végül költöztem.


1200 km volt köztünk, félévig ingáztunk.

2023. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
47%

Nálunk működik a dolog. :)

4 éve leszünk együtt, 170 km távolság van köztünk.

Egyik hétvégén én megyek hozzá másik hétvégén pedig ő.

És van amikor kimarad mert vmi közbe jön. Nincs világvége. Egy kis szabadság is jó... Sőt a covid alatt amikor benyeltük egyszer ő, egyszer én, családtagok. 3 Hónapig nem láttam és kibírtuk.

Igazából így a legjobb... Mármint összeköltőzést még nem tudnék elképzelni sem. Sztem későn érő vagyok...

26N

2023. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mar nem vagyunk együtt, 2 hete szakítottunk de azelőtt Németországban lakott 3 hónapig, közben kb havonta 1x volt itthon pár napot, a vizsgaidoszak után pedig majdnem 1 hónapot így az jo volt, de azelőtt, hát mikor hazajott, illetve volt mikor én mentem ki hozzá, 2x. De általában mindig telefonaltunk vagy beszélgettünk online, persze mikor mindkettőnknek volt ideje
2023. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Az mindig attól függ, hogy a közelkapcsolattal hogy alakul a programja a másiknak.

Ugyanis a távkapcsolat= nulla perspektíva, viszont ha arrafele vetődik, több helyen is van fix partner, mint a tengerészeknek, akiknek minden nagy kikötőben van egy “menyasszonyuk”.


A távkapcsolat halott ügy.

2023. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!