Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban nincs találkozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban nincs találkozás?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatom is távkapcsolat volt, 220 km volt köztünk, de egy hónap beszélgetés után találkoztunk. 2 évig tartott a kapcsolat. Lelki társak is lettünk. Ő beteg lett, és másfél meghalt, a mai napig fáj a veszteség, a hiánya. Nekem ő volt a társam, és már úgy volt hogy összeköltözünk, de meghalt.

Most kb 4 hónapja úgy hozta a Sors, hogy megint távkapcsolatba kerültem, de teljesen másmilyenbe. Itt nincs az az aktív kommunikáció, és én szeretnék találkozni a másik féllel. Nem akarok életem végeig interneten "szerelmes" lenni, látnom is kell a másikat érezni a közelségét. Ő viszont azt hiszem hiteget, mert eleinte hogy majd találkozunk, viszont ha konkrétan kérdem mikor, akkor nincs rá tiszta válasz, csak hogy mi miatt nem lehet. Én besokaltam.Legyek a társalkodója, az online "szerelme", akivel sosem akar találkozni, vagy mégis hogyan gondolják az ilyenek? Miért nem akar velem találkozni és ha nem akar akkor mégis mit akar? Én végig csináltam egy távkapcsolatot (ezzel kezdtem a mondandóm) amiben teljesen más volt a hozzáállás, és a vége pedig életem legfájóbb eseménye lett, de ha újra kezdhetném, és ugyanígy történne, akkor is megtenném. Ezt a mostani embert viszont nem értem. Mit akar így mégis?


2021. aug. 1. 14:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Jav: másfél éve halt meg.
2021. aug. 1. 14:52
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Én azt gondolom, a második csak hiteget Téged és ne vedd ezt sértésnek! Talonba tart, ha nincs más majd jó leszel neki. 4 hónap alatt kis hazánkban nincs olyan hely, ahova nem lehetne elmenni egy nőért, ha találkozni szeretnék vele.

Én azt gondolom, igazán nem gondolja komolyan.

2021. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Amikor besokallok akkor pedig hogy nem akarja hogy vége legyen mert fontos vagyok neki. Nagyon nehéz ez a helyzet nekem, mert akaratlanul is bennem van az, hohy az elhunyt barátommal teljesen más volt minden, és néha úgy érzem, hogy az ő emlékéhez is méltatlan ez a mostani helyzet. Amúgy 137 kb van köztünk.
2021. aug. 1. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
ha meg sosem talalkoztok, akkor hogy lehettek kaocsolatban? szemelyes talalkozas elott nincs kapcsolat. ha ennyi ido utan se akar talalkozni, akkor kuka.
2021. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kuka szót én erősnek tartom, mert emberről van szó, nem egy szemétről, de értem amit mondasz. Én ha megmondom hogy nekem ebből elég, (azért is mert nyilván nem fogok szerelmes módján viszonyulni olyanhoz, akiről azt sem tudom mit akar, a barátja lenni sem akarok) akkor meg hogy fontos vagyok neki neki. Mégis mire?
2021. aug. 1. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Mkndani én is tudom hogy fontos vagy nekem az semmibe nem kerül

Csak ezzel nem vagy beljebb

Ha érdekelnéd rég ott lenne

Én a helyedben szűkebbre venném innentoől a km-t a keresőben

2021. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is részvétem az előző kapcsolatod miatt.

Sok ez a km szám, vedd ezt lejjebb szerintem max. 30-ra. Ez egyelőre nem komoly kapcsolat, mondani akármit lehet, de ha nem akar találkozni, akkor abból több nem lesz. Arra vagy jó, hogyha unatkozik vagy ego-t akar növelni, barátkozni, arra jó vagy.

2021. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!
2021. aug. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!