Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan 1, 2, 3 honappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan 1, 2, 3 honappal kesobb?

Figyelt kérdés
Leirnatok hogy alakult bennetek az erzelmek fokozatosan hónapról hónapra? Mikor éreztétek jobban magatokat?

2023. aug. 7. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan egyre jobb, vannak visszaesések. 6 éves kapcsolat, fél év telt el. Nem akarok még kapcsolatot, de már nem fog el a pánik, ha valaki rám néz. Most jó. Boldog vagyok.
2023. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint a gyászfolyamat. Az eleje piszkosul nehéz és fájdalmas, később lassan könnyebb lesz, de vannak továbbra is gyötrő időszakok, csak egyre ritkábban és egyre rövidebb ideig tartanak. Felejteni nem lehet, de nem is kell, az életünk része.
2023. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Sok mindentől függ, mennyit voltatok együtt, ki volt a szakító fél, mi volt a szakítás indoka, utána tartjátok-e a kapcsolatot. Az biztos, hogyha a másik fél szakított veled, akkor több időre van szükséged. Nekem tavaly az első 3 hónap borzalmas volt, nem tudtam nagyon elfogadni a tényt, hogy vége lett. Aztán szépen lassan jött a beletörődés, majd a végleges elengedés. Nyilván most is eszembe jut és gondolok rá, de már nincs az a vágyódás utána. Sokkal boldogabb vagyok, és már ismerkedek másokkal... szóval nagyon klisésen hangzik, hogy az idő mindent begyógyít, én nem is hittem ennek, de végül így volt. Ehhez nyilván az is kell, hogy te is tudj fejlődni, mert ha leragadsz és csak keseregsz rajta, azzal magadnak ártasz.
2023. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az a fontos, hogy ne lássam őt. Kollégám volt a partnerem, szakított velem. 2 évig minden nap egy kínszenvedés volt. Fel akartam mondani. Aztán újrakezdtük, de ennek itt most nincs jelentősége. Nem szabad, hogy találkoztatok!! Akkor menni fog.
2023. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az eleje mindig nehéz. Én 4 évig voltam együtt az exemmel majd egyik napról a másikra szakított velem. Pokoli volt az első pár nap, de ahogy teltek a napok egyre könnyebb volt. Persze nem mindegy ki miért szakít. Nekem annyiból volt könnyebb elengedni, hogy eleve egy mérgező kapcsolat volt és persze az is megkönnyítette a továbblépést, hogy 2 hét után összeszedett valaki mást. Mikor megtudtam akkor jött egy baromi nagy löket, hogy most tovább kell lépnem. 1 hónap telt el, de már egyeltalán nem kap el semmilyen érzés az exemmel kapcsolatban ha meglátom. Nekem ő egy idegen lett sajnos azok után amiket csinált velem a 4 év alatt és rásegített amit fentebb említettem. Tehát amit mondtam is, idővel könnyebb lesz. Ahogy telnek a napok, hetek, hónapok úgy fognak elmúlni az érzéseid. Egyébként azt gondolom, hogy minél megalázóbb az oka egy szakításnak annál könnyebb elengedni mert belátja a legtöbb ember, hogy nincs értelme szomorkodni. :) Fel a fejjel! :)
2023. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!