Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm 3,5 évnyi kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 3,5 évnyi kapcsolat után szakított velem, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
23 éves, én 25. Azt mondta, a fő ok az, hogy másik városba kell költöznie munka miatt jövő héten és el tudja velem képzelni a jövőt, ha felveszem az ő ritmusát, szerinte nagyon lassan építem az életemet. Elmondása szerint ez a fő ok. Élni is szeretne még, mert még csak három partnere volt velem együtt szexre értve. Kis részt pedig szeretne az új munkahelyére figyelni legalább az első hónapokban teljesen. Szerintetek most mi lehet a fő ok akkor? Ti megpróbálnátok visszaszerezni? Azt mondta szeret és szeretne később velem lenni, de ehhez kell pár hónap hogy rendezze az életét meg én is.
2023. aug. 8. 22:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd a francba.
2023. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Az új városban több lehetősége lesz férfiakkal ismerkedni.

Ki akar próbálni másokat, hátha jobbak.

Nem bántásból mondom.

Van ilyen tipus, engem is lelkileg taccsra vágott anno egy ilyen csaj.

Sajnálom, dee legyél férfi, és fogadd el a helyzetet, kár drámázni.

Lesz még ettől sokkal komolyabb és jobb barátnőd.

2023. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De ezt nem értem, nálam egy hármas simán belefér (tudom, ez sokaknák extrémnek számít), akkor miért akar random szexelni másokkal? Hármasban viszont nem kett volna benne. Szexelni szeret nagyon, de sose volt gond ilyen téren nálunk.
2023. aug. 8. 22:18
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Ahha, szóval most fűvel fával baszni fog, aztán visszamehetsz, ha már nem 3 pasi élvezte tele hanem 30.
2023. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azért csak nem 30 😅
2023. aug. 8. 22:31
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Sose lehet tudni. Egy ilyen duma után. :D
2023. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
4-5 hónapot kért kb
2023. aug. 8. 22:36
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Hát az csak heti 1 új kanival is 20, és ennél biztos több lesz..
2023. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Kiéli a szexualitását mással, te meg várjad csak...


Csak soha nem fog vissza jönni.


Engedd el Bro!

2023. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 mantis religiosa ***** válasza:
91%
Te csak egy ugródeszka voltál az életében. Nővé vált, máshogy lat dolgokat. Használd ki a lehetőséget, fiatalok vagy még! Éld ki a vágyaid, aztán úgyis megtalálod a társad. Valószínűleg sosem hallasz többet felőle, de ne bánkódj emiatt. Fel a fejjel, van még hal a tengerben!
2023. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!