Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat egy volt barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat egy volt barátnővel akivel már hét éve hogy szakítottunk? Működhet?

Figyelt kérdés
Fiatalok voltunk nem feküdtünk le egymással még akkor. Most úgy hozta az élet hogy újra találkoztunk és egy közös projekten dolgozunk. A vonzalom egyértelmű, szikrázik a levegő köztünk! Szerintetek működhet mint szexkapcsolat vagy a régi érzelmek miatt ebből inkább csak komoly párkapcsolat lehet újra?

2019. febr. 15. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Működhet, de ne alázd meg azzal hogy csak dugni akarod!

Ha szeretted, akkor talán most is működhet!

2019. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
És miből gondolod, hogy ő szexkapcsolatot akar? Komolyan kiábrándító, hogy a férfiak így gondolkodnak. Látod egy nőn, hogy tetszel neki, akkor legyen szexkapcsolat. Basszus. Lassan rá sem merek nézni egy férfira, mert egyből k-nak gondol.
2019. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a a válaszod 1-es!

Természetesen a szexkapcsolat csakis úgy jöhetne létre hogy ezt előre tisztázzuk!

Legbelül talán inkább a párkapcsolatra vágynék de még nem tudom hogy ő mit gondol erről :)

2019. febr. 15. 22:43
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es!

Én egy szóval sem mondtam hogy ő azt akar! Én csak érzem a vonzalmat és nyilván vannak ennek jelei. Kicsit többet magyaráztál a kérdésbe mint ami van benne :)

2019. febr. 15. 22:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék hogy ha mindkét félnek megfelel a szexkalcsolat és jól érzik magukat benne akkor miért baj ez? Az általánosítás a férfiakra pedig hülyeség!
2019. febr. 15. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkit meg kell csinálni aki hagyja. Egy életed van
2019. febr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha a szex jó volt műtődhet, de csak akkor ha tényleg csak a szexről szól majd. Magyarul ne csináljatok közös programot a szexen kívűl mert az elindít egy érzelmi lavinát.

Nekem volt egy exem aki elsőnek is szexpartnerem volt aztán 7 hónapos kapcsolat lett belőle ami nagyon nem működött. Aztán később megint csak Szexkapcsolat lett.

Működött addig amíg Ő be nem csajozott

Aztán mikor dobta a csajt akkor már nekem volt valakim.

Mind2en tiszteletbe tartottuk azt h párkapcsolat mellett tabu ez a tèma


N

2019. febr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!