Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm lassan 1 hónapja nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm lassan 1 hónapja nem láttam mert állandóan dolgoznia kell és olyan szar igy félek hogy rá fog menni a munka a kapcsolatunkra és olyan szarul érzem magam mint ha szakitottunk volna pedig nem is szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 12:17
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
nem adnak neki szabadot se 2 éve vagyunk együtt .
2017. aug. 4. 12:17
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem, itt, nem a munkával lesz a baj, sajnos.
2017. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
kösz ezzel beljebb vagyok .
2017. aug. 4. 12:20
 4/20 anonim ***** válasza:

Miért nem beszélsz vele erről? Kommunikáljatok!


Az embernek, csak arra nincs ideje, amire nem is akar áldozni.

2017. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik?
2017. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
pultos de csak nyára ment oda dolgozni mert még van 1 éve a suliból beszéltem vele de össze vesztem vele azt mondta hogy ő is szivesebben lenne velem mint a munkahelyén csak most hosszú ez a hét azt mondta és megint nem akarok rá irni mert nem akarok vele megint ezért veszekedni .
2017. aug. 4. 12:23
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem... hogy aki akar, az szakít időt a másikra....
2017. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha csaknem egy hónapja nem ér rá, akkor ott nem csak az időhiány játszik.
2017. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
tuti nincs senkije mert ismerem nem olyan lány mint a mostani többi eddig semmi probléma nem volt mindig találkoztunk csak most el ment dolgozni és abba igazatok van hogy kéne szabad idő is de nem mondom azt neki mert akkor megint veszekedés lesz .
2017. aug. 4. 12:34
 10/20 A kérdező kommentje:
mert kérdeztem a legjobb barátnőjét és ő is meg kérdezte mikor van szabadja és neki is ugyan azt mondta hogy nem tudja mert ő is akart vele találkozni .
2017. aug. 4. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!