Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik a Facebookon egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a Facebookon egyből tiltanak szakítás után, majd feloldanak, azok mit éreznek. Miért teszik? Büszkeségből? Vagy hogy mutassák mennyire túl vannak már rajtad? De később feloldanak és újra írnak, na az miért teszi

Figyelt kérdés
Vagy nem tud túllépni es azért?

2023. aug. 10. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
irigység
2023. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Egy éve sincs, hogy hasonlót csináltam, bár én nem jártam az illetővel. Letiltottam, mert nagyon megbántott (szerelmes voltam belé). Aztán rájöttem, hogy sz.rt sem érek ezzel, hiszen szinte minden nap látom. Feloldottam, aztán valami történt, ami miatt újra letiltottam és vissza. Gyerekes, tudom, azóta sem csináltam ilyet 😂
2023. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok ,velem egy 40 éves férfi csinálta meg ...(exem)
2023. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Ha megsertődök letiltok vkit ha akarok vmit tole pl kölcsön vagy jo lenne ha eljönne velem valahova, akkor meg feloldom aztan mivel egy paraszt (nem változik senki semmit)megint tiltva


En is ezzel szoktam igy lenni

2023. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg ettől a nyávogó nyomortól, kérdező, és foglalkozz értelmes dolgokkal.
2023. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Fogalmam sincs. Szakítás után nem szoktam nézegetni a másik fb-ját, így azt sem tudom, hogy tiltott, majd engedélyezett, majd tiltott e.
2023. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na igen, pont ez jutott eszembe, hogy akkor csak nézegeti a másik. xD

Én akkor tiltottam, mikor a volt párom (akibe szerelmes voltam) nem tartotta tiszteletben, hogy arra kértem, hogy csak abban az esetben írjon nekem, ha újra szeretne tőlem kapcsolatot.

Mindenféle random fassággal írt utána, persze mikor én hülye kezdeményeztem, hogy talizhatnánk, akkor meg lerázott, tök kínos volt. Pár ilyen alkalom után jobbnak láttam tiltani, a saját lelki békém érdekében.

2023. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!