Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan léptetek túl azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptetek túl azon, hogy letiltott titeket az exetek mindenhonnan és egy szót sem beszél veletek? (ha volt ilyen)

Figyelt kérdés

Néhány exemen nagyon könnyen túlléptem, de volt 1--2 olyan ahol kifejezetten jól indult a kapcsolat és folytattam volna még vele mert igazán szerelmes voltam és boldog vele és úgy éreztem egy csomó újat mutat.

De egyszerűen bárhogy próbálom nem tudom elérni. Mindenhonnan letiltott. Eltűnt, és soha többé nem akar velem szóba állni.


Vannak olyan exek akikkel máig beszélünk, meg van olyan is akivel meg én nem beszélnék soha még akkor sem ha nem lennék nála tiltva. De van 1-2 akivel beakadt a lemez és persze nem zaklatás szinten de annyiszor eszembe jutnak mindenről, zenékről, helyekről, ez a legrosszabb amikor elmegyek egy helyre ahol ott voltunk ketten folyton őt látom magam előtt, az emlékekben.


Ti hogy léptek ezen túl? Próbáltam már közös barátokkal beszélni, megmozgattam mindent, ráírtam kamuprofilról, de egy mukk se jött vissza még a közös barátok is inkább letiltottak.


Túl tudok lépni, nem is akarok az adott exxel kapcsolatot, de a barátsága, a lényege, hogy ott van valahol és bajtárs velem abban amin keresztülmentem jó lenne. Hogy ne egy szomorú emlék jusson eszembe ezekről a helyekről, dalokról, gondolatokról, stb. Sajnos túl sok mindenről ugrik be. (28F)


2023. aug. 12. 17:59
A kérdező szavazást indított:
(Nő vagyok) Engem is tiltott szakítás után és azóta sem hallottam róla (szóval legalább egy esetben volt ilyen)
(Nő vagyok) Engem nem tiltott szakítás után (soha nem volt ilyen, vagy legalábbis az aki fontos volt számomra nem tiltott le)
(Férfi vagyok) Engem is tiltott szakítás után és azóta sem hallottam róla (szóval legalább egy esetben volt ilyen)
(Férfi vagyok) Engem nem tiltott szakítás után (soha nem volt ilyen, vagy legalábbis az aki fontos volt számomra nem tiltott le)
4 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a bonyolult szavazás miatt, de szerintem fontos volt részletesen leírni, meg azt is, hogy férfi vagy nő a válaszadó. Másrészt nyilván több kapcsolata van egy adott embernek ezért én arról beszélek aki még mindig hiányzik. Hogy ott van-e tudtok-e csevegni vagy marad az üresség mint nálam.
2023. aug. 12. 17:59
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem beszélek egyikkel sem.
2023. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Én egyik exemmel sem beszélek, és szerintem ez így van rendjén. Ne zaklass másokat.

Még azt az exemet se zaklattam sosem, akivel borzasztóan megviselt a szakítás és a falat tudtam volna kaparni néha, annyira hiányzott.

2023. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha letiltottak, én is letiltottam őket. Amikor ilyen szintre jut valaki szerintem onnan elég könnyű továbblépni, nekem valahogy ez a tiltás nagyon aljamódi. Ember módjára fel tudok fogni egy szakítást, és tiltás sem kell ahhoz hogy továbblépjek, de tudom különbözőek vagyunk.
2023. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én amikor szakítottam akkor 2 hetet vártam…. Nem magyaráztam meg neki hogy miért vége és ő 2 hét alatt sem kérdezte meg hogy mi az oka. Egyet válaszolt hogy nem vagyok korrekt hogy így hirtelen szakítok és üzenetben.

Azóta letiltottam. Nem akarom már hogy írjon , kerülöm . Volt h megláttam az autóját egy üzlet előtt és inkább máshova mentem vásárolni.

Nekem így jó mert teljesen elterelődik a figyelmem. Család, barátok, munkahely.

Nem értem azokat akik jóban vannak az exekkel. Ha valaki szemét volt becsapott kihasznált vagy bántott ( ezért lett vége) akkor miért kellene beszélgetni vele. Hogy árgus szemekkel ellendrukkoljon az életemnek?

2023. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5.Mit vártál? Üzenetben szakítottál úgy hogy nem is indokoltál, ő elmondta hogy nem vagy korrekt és onnantól lezárta, minek érdekelte volna ha arra nem voltál képes hogy indokolj? Utána meg gyerekesen letiltod pár hét múlva,szerintem jobban is járt hogy vége lett veled.
2023. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyd békén a francba. Nyilván okkal tiltott le, miután elege lett belőled meg a zaklatásodból.


Nekem is volt ilyen exem, ott végül rendőrségi ügy lett, mert nem fogta fel, hogy szakadjon le rólam és ne üzengessen.

2023. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért az nagyon nem mindegy, hogy miért is lett ex. Ha szégyellt engem, akkor mit csidálkozik, hogy tiltottam, ha én szerelemmel szerettem, de ő csak mint egy barátot szeret, ha én komoly kapcsolatot szerettem volna, de az exbarátnőm maximum barátssgot extràkkal, de azt is hogy én legyek barát, ha neki gondja van, bàr néha én is panaszkodtak, de akkor most nincs panasznap a válasz. Ő minden nap panaszkodott valakire és valamire, az pedig teljesen természetes és egyértelmű volt számára, hogy meghallgatom. Hogy én segítek neki, ő meg csak szövegelt már arról, hogy ő is szívesen segít nekem, de azt is csak azért, hogy ha Neki szüksége van segítségre én segítsek. Miért ne tiltanám az ilyen embert mindenhol?
2023. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha engem ki dob akkor le tiltom és kész.


Ha én dobom ki nem tiltom de törlök mindent.


Nem akarom hogy fájjon hogy ki lettem dobva és csak emlékeztetne rá.

2023. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!