Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A munkahelyi kapcsolatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyi kapcsolatnál jogos szakítóok ha az kitudódik az egyik fél akarata ellenére?

Figyelt kérdés

Én vagyok a csalfa férfi, aki ugyan nem híresztelte kivel mi történt, de innen-onnan mégis összerakták a dolgot

Nyilván feltűnő volt a jókedvem, meg panaszkodtam arra hogy keveset aludtam, ilyenek

Szerintetek mennyire erkölcstelen ami történt?



2023. aug. 15. 11:35
A kérdező szavazást indított:
Ocsmányság ami történt részedről
Nem szép de nem vagyok hibás
Nevetséges az egész
18 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Pasik ... Ha nem tudtok vele eldicsekedni, olyan, mintha meg se lett volna a nő.


Amúgy miért gond, ha kitudódott?

2023. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem fárasztom magam azon hogy az èrdekeljen munkahelyen ki kivel k.fél.

De nekem nem is ilyen a munkahelyem ami a b.szásrol szólna, hogy ki kivel mikor hol mit csinál.

2023. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Engem zavarna, főleg, ha megegyeztünk, hogy erről senki más sem tudhat.


Egyedül akkor nem gáz, ha kitudódik, ha mondjuk komoly kapcsolatról van szó, ami stabil is.

2023. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy az egyik (volt) haveromnak elmondtam hogy valakivel jó volt a hétvége, de azt sem tudta pontosan kiről van szó. Hát rájöttek valahonnan.

Amúgy én is úgy fogom fel hogy kissé nevetséges ez az egész.

Sajnálom hogy megbántottam ezzel persze, és szakítani fog, de ha valaki ennyiért szakítana akkor tegye nyugodtan, annyit is ér az egész

Csak arra voltam kíváncsi itt hogy mennyire elítélendő, és mennyire jogos részéről?

"Amúgy miért gond, ha kitudódott?"

Ő tudja. De megkért hogy ne legyen nyilvános a kapcsolat. Most már annyira diszkrét lesz hogy létezni sem fog. Ez van

2023. aug. 15. 11:45
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
van egy kolléga aki felhúzta egyszer a hr-st, majd a logisztikai művezt, most a másik logisztikai vezetőt qrálja. Ha főnök lennék ezeknek a dolgoknak elejét venném. Undormány egy cég. Szinte mindenki valakinek a vkije. Az a felesége, a másiknak a lánya, férje, tesója szóval "pfffffffffffffffffffff....." Ilyen helyen, ha csak nem vagy nyaligép nemsokra viszed, mert egymásnak falaznak. Ha üresedés van egy jobb pozért, akkor a szerencsétlen tesót nyomják be oda, nem a rátermett jó munkavállalót.
2023. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk minden 3.embernek van külön céges kapcsolata. Érdekes tele vagyunk kétéltűvel.
2023. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem csodálom ha csalfa férfi vagy és a szeretőd is dob.


Jó nagy bohóc lehetsz, azt sem értem hogy vagy te kapcsolatban. :D

2023. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7#

A csalfa az csak egy szófordulat volt baszki

Semmilyen megcsalás nem történt

Csak a hibás voltam én mert valószínűleg tőlem tudták meg a dolgokat

Nincs szerető a képben, és munkahelyi beltenyészetről sincs szó

2023. aug. 15. 12:17
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne használj olyan "szófordulatot", ami azt jelenti, hogy megcsaltad a párodat. Én is így értettem, és féregnek gondoltalak, de így most már szerintem is nevetséges.


Valószínűleg nem akarta, hogy elítéljék. A nőket a kapcsolatban jobban megszólják.

2023. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is az ilyesminek általában a nők az elszenvedői. Mármint a féltékeny/rosszindulatú kolleginák nem a férfi tagra fognak rosszindulatúan mutogatni!
2023. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!