Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nyaralás az exszel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás az exszel?

Figyelt kérdés
Néhány napja szakítottunk a párommal, viszont májusban még lefoglaltunk egy közös nyaralást augusztus végére. Nem váltunk el rosszban, szeretjük egymást, de voltak mindkettőnkben olyan tulajdonságok, amiket nem tudtunk tolerálni. Tanácstalan vagyok, hogy mi legyen az utazással, mással nincs igazán kedvem elmenni, még anyukámmal lett volna jó ötlet, de ő nem ér rá. Egyedül sem mennék szívesen. Elmenjek az exemmel vagy inkább egyáltalán ne is menjek?
2023. aug. 15. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha egyikőtöket sem zavarja akkor simán. Főleg, ha jó viszonyban váltatok el, én sem láttam soha értelmét elválni haragban egy jó kapcsolat után.
2023. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Én biztos nem tudtam volna egy exel sem úgy szakítani, hogy rögtön a szakítás után már barátok legyünk. Ha ti így szakítottatok, akkor ott sose volt szerelem.
2023. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Nyaralás az exel, aki minden nap flexel, heheheh


Amúgy keserves utazás lesz!

2023. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En unnám az exemmel. Semmi értelmét nem látnám csak az időm cseszném el vele. Es egy nyaralást nem igy terveznèk.
2023. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó ötlet
2023. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat én korbemerdeznem a barátnőimet, nem ér e rá valamelyikük mégis...

Exednek nincs valakije, akivel szívesen elmenne, testvér, barát, stb? És akkor helyetted vinné valakit?

2023. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kene erezned
2023. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem csak akkor jó ötlet, ha van esély a kibékülésre, és hosszú távra békültök ki.
2023. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamiért mégiscsak szakítottatok. Gondold el, ha ott elmérgesedik a kapcsolat, tönkreteszi az egész nyaralásodat. Megéri?
2023. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!