Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni közönséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni közönséges férfiként egy súlyosan lecsúszott elhanyagolt nővel?

Figyelt kérdés

Egyrészt vagyok én mint egy igényesebb mamahotelben élő, eléggé kiéhezett magányos férfi, aki kapcsolatra vágyott

Elcsábított és összejöttem egy nővel aki amúgy vonzó és imádnivaló a számomra, de súlyos helyzetben van:

Fiatal gyereket nevel, súlyos anyagi problémák mellett, szinte lakhatatlan a háza, és ami a fő probléma hogy súlyosan igénytelen (alkoholista egy kicsit de én is), mivel az áldatlan állapotok javarésze nem anyagi okok miatt alakult ki.

Takarítani sem takarít, egy disznóól az egész

Szeretem és sajnálom is nagyon, de a józan eszem nem engedi hogy kihasználjanak, így dobni akarom

Hová vezethet egy ilyen kapcsolat?

Megérné az áldozatokat egy ilyen nő, mert csak az élethelyzete miatt lett ilyen?

Vagy muszáj menekülőre fogni ha nem akarok súlyosan pórul járni?



2023. aug. 14. 11:34
A kérdező szavazást indított:
Addig hagyd ott amíg nem ért semmilyen kár
Semmi probléma nem lesz a kapcsolattal amíg nem fordul komolyra, használjam ki ha nekem vonzó a nő
Idővel vállaljam a kockázatot ha működik a kapcsolat, és költözzek vele össze, hogy lehetősége legyen kitörni, nekem pedig a vágyott kapcsolatra
22 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
100%

Írd össze az adott élethelyzet pozitív és negatív jellemzőit.

Kalkulálj, hogy az adott jellemzőt tekintve, mennyire éri meg neked érzelmileg, anyagilag, egészségügyileg, esztétikailag stb.


Ebből már tudni fogod, hogy az adott ember mennyit is ér neked valójában.

2023. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
12%

"Megérné az áldozatokat egy ilyen nő"



Nem, meghozza ezert:



"Fiatal gyereket nevel"



39F incel

2023. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:

1#

Az élethelyzet egyértelműen pozitív (fantasztikus szex, felszabadultság, érzelmi kielégítettség) de a hosszútávú kilátása az reménytelen.

Persze szívesen segítek neki amit tudok, na de a mélygödörből kihúzni a másikat feláldozva mindent, az abszolút nem megoldás

Főleg ha nyilvanvaló hogy önhibáiból jutott oda, a szegénység nem mentség mindenre

A világ balekja sem akarok lenni csak azért mert úgy egymásra hangolódtunk. De eldobni sem szeretném mint egy rongyot, hogy aztán tovább zuhanjon

2023. aug. 14. 11:58
 4/74 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.


Van egy mondás:

-"Csak azon az emberen szabad segíteni, aki kéri vagy maga is tenni akar azért, hogy megoldódjon az életfeladat."


Ha ez nem teljesül, akkor következik a következetes, józan gondolkodás, teljes egészében kizárva az érzelmeket.


Az élet rövid, be kell látnia az embernek, mikor van vége.

2023. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm ostorcsapasnak a találó korrekt választ
2023. aug. 14. 12:21
 6/74 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon mit akarnál tőle? Együttélésre jobb nem is gondolni, két "kicsit" alkoholista, egy hozott gyerekkel élnek a lakhatatlan házban, a kupiban. Mint egy rossz vicc.

Ha kihasználod csak szexre, akkor is megütheted a bokádat. Például ha kiderül, hogy terhes tőled.

Itt nem kisebb gondok vannak, amit meg lehet oldani. Jobb lesz egyedül, hidd el.

2023. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és legyél korrekt, szakításnál mondd el az okát, így a legjobb.
2023. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
15%
Kisfiam, ha mamahotelben laksz, nem vagy igényes 😂
2023. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:

"Kisfiam, ha mamahotelben laksz, nem vagy igényes"

Kislányom nem én vagyok az igényes, hanem a lakóhelyem az.

Nem szoktam hozzá hogy dinsznóólban lakjak

Illetve azt sem szoktam meg nőtöl hogy ennyire igénytelen legyen, hogy abszolút ne tartson sem rendet, sem tisztaságot

2023. aug. 14. 13:15
 10/74 A kérdező kommentje:

"két "kicsit" alkoholista, egy hozott gyerekkel élnek a lakhatatlan házban, a kupiban. Mint egy rossz vicc."

Ez tényleg az volna.

Viszont nem is én költöznék hozzá, sokkal inkább egy közös albérletre gondoltam idővel, de ha ilyen akkor azt sem tartaná rendben

2023. aug. 14. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!