Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért kerül elő az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül elő az egyik eleme rendszeresen és mintha semmi nem történt volna kezd el írogatni?

Figyelt kérdés

Nem ,nem reagálok rá, és már csak azért se töltöm le,hogy vegye a lapot !!

Mi lehet általában ilyenkor a háttérben?

Tudom h most sincs senkie,nem maradnak meg a nők hosszú ideig mellette !:)31n


2023. aug. 19. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem tiltod le?🤨
2023. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Eleme???


Amúgy meg valószínű tartalékos vagy, amikor nincs neki való jó nő, előveszi a tartalékosakat a fiókból. A prostik drágák meg nincs minden pasinak gusztusa hozzájuk.

2023. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Mi lenne, ha lenyugodnál Kérdező, és magyarul, értelmesen kérdeznél meg valamit?
2023. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő üldözi el maga mellől őket nem véletlenül. Szerintem ne akarj semmit megérteni, mert te fogsz miatta szenvedni csak. Nem te vagy az egyetlen, aki azt csinálja vele, amit te is dacból. Lépj tovább, ha jót akarsz magadnak.
2023. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleme? Nem tudom, mi lenne a kérdés vagy a kérdés lémyege.
2023. aug. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!