Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a francért alakul ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért alakul ki az exemmel kapcsolatban ilyen álom rendszeresen, kb. évente? Ennél jobban hogyan engedjem el?

Figyelt kérdés

Idén augusztusban lesz öt éve, hogy szakítottunk. Akkor nagyon ronda dolgokat művelt velem, szóval semmi okom rá, hogy bármennyire is visszatérjen az életembe, sőt ha jól tudom, már házas ember.


Tegnap történt velem két átlagos esemény, az egyik, hogy egy jóbarátom facebookján láttam, hogy járt New Yorkban, illetve megismerkedtem a társasházunkban egy új szomszéddal, aki egy feltűnően szép lány, és tökre szimpatikusak voltunk egymásnak.


Valószínűleg a fenti két dolog hatására az éjjel azt álmodtam, hogy az exem rámírt Skypeon (sohasem használtunk Skypeot), hogy hazatér New Yorkból látogatóba (fingom sincs, hogy hol él most, de jó eséllyel Magyarországon), és szívesen meglátogatna. És a következő pillanatban már ott volt velem a korábbi közös lakásunkban, feküdtünk a közös ágyunkban, és beszélgettünk. Ezután eltűnt mellőlem, és felébredtem.


Mióta felébredtem, reggel óta padlón vagyok, és folyton ez az álom jár az eszemben. Holott tényleg semmi közöm már az exemhez, pl. ha rám írna, hogy találkozzunk, nosztalgiázzunk, szép szavakkal elutasítanám a meghívást, és nem mennék el.


Az az érdekes, hogy ilyen hasonló álom legalább évente egyszer előjön az exemmel kapcsolatban, főleg tavasszal, amikor ismerkedős hangulatomban vagyok. Van erre valami reális magyarázat? Én úgy érzem, mindent megtettem már az elengedés érdekében.


2023. máj. 6. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami van, hogy sosem múlik el. Én is hasonlóan vagyok az első igazi barátnőmmel. Már szóba se akar állni velem, és már 5-6 éve hogy szakítottunk, azóta nagyon meghízott és már nem is tetszik, de nagyon beégett ő nekem. De ezzel szerintem nincsen baj, elengedtem, annyit jelent, hogy nagyon szerettem és valamilyen szinten szeretni is fogom örökké. Szerintem ez jó, csak helyén kell kezelni.
2023. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális dolog, csak nem kell bele semmit belemagyarázni.
2023. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert összetartoztok.
2023. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: Dehogy tartozunk, ez még viccnek is rossz. Baráti körben sem szeretem azt hallgatni, ha valaki reménykedik az ex visszatérésében, holott az már rég elfelejtette.
2023. máj. 6. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szimplán annyi, hogy a gondolatodban nappal benne volt, amit az agyad később feldolgoz. Lehet ez kusza gondolat, bàrmikor. Ha megnyugtat, én se mennék vissza az exemhez, mégis megálmodtam hogy az új barátnőjével felém sétálnak (akkoriban szereztem tudomást hogy új barátnője van), sőt, van egy srác aki odàig volt értem, végül nem alakult ki felém mély szerelem, így elengedtük egymàst. Ennek közel 5 hónapja, mégis szoktam vele álmodni, ilyen-olyan módon. Olyat is álmodtam hogy láttam hogy barátnője van, de olyat is, hogy amikor a születésnapja volt, aznap álmodtam vele és megkeresett…én ezt a feldolgozásom részeként tekintem, te se làss bele mást
2023. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!