Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretett valaha vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett valaha vajon?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hete szakítottam a párommal, mert egymásnak nagyon mást jelentettünk, nagyon máshogy viszonyultunk egymáshoz, más terveink voltak egymással, soha nem volt hajlandó semmi problémát megbeszélni, nagyon anyagias lett a végére (bár ezt is bonyolult lenne kifejteni), soha igazán nem volt mellettem lelkileg, akkor sem igazán, mikor nagyon beteg voltam (ellenben anyukája szó nélkül ott volt ilyenkor mellettem) nem jártunk igazán sehova, az egész életem úgy igazítottam, hogy neki jó legyen, stb... a végére már rájöttem, hogy nagyon boldogtalan vagyok mellette. Túl hosszú lenne az egészet kifejteni, de nagyon dióhéjban így tudnám a szituációt leírni. 5 évig voltunk együtt, nekem ő volt életem szerelme és még most is az és borzasztó rossz nélküle. A szakításunk az ő részéről pár mondattal le lett tudva mikor felsoroltam mindent, ami bántott az 5 év alatt, nagyjából annyival, hogy "megértem". Aztán egy nappal később már élete legvidámabb képeit pakolgatta fel az oldalára a barátaival, amikor elmentem a cuccaimért a közös lakásunkba, eszméletlen állapotban volt otthagyva az egész lakás, minden cuccom ráadásul, bár be volt zsákolva (de minden mindennel) de minden behányva a szoba közepébe (téli és felnis nyári gumiaim is többekközött, amit nem értek, hiszen mi a másodikon laktunk és volt pincéje a panelnak.), mikor még utoljára írtam neki, azt már csak elolvasta, nem is válaszolt, több ismerősöm is mondta, hogy már társkeresőkön is aktívan fenn van, stb... Nehéz persze úgy állást foglalni, hogy nem tudja itt senki a kérdező milyen ember. De én napok óta folyamatosan azon gondolkodom, hogy biztosan miattam csinálja ezt, mert én rossz voltam hozzá, és ő csak arra várt, hogy kimondjam a végét... Ezek alapján, plusz az elmúlt 5 év alatt ahogy viszonyult hozzám és sokszor viselkedett velem, felmerült bennem, hogy szeretett-e valaha egyáltalán? Vagy minden férfi ilyen szakítás után és engedjem el?

2023. aug. 22. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Engedd el most.

Te egyáltalán ne keresd.


Ő most azt választotta, hogy kitombolja magából a bánatát.

Nem akar szembesülni.

Elodázza a feldolgozását.


Mint egy karámból hosszú idő után kiengedett ló, száguldozik össze-vissza.


Csajozik, bulizik, iszik, jön-megy a haverokkal.


Odaszórt mindent, hogy vidd, legyen fölszámolva, új élet jön.


De hamarosan jön a platty, az összecsuklás.


És akkor majd jelentkezik.

2023. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Igyál meg szerintem valamit. Rád fér.
2023. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem minden férfi ilyen. Én pl a két éve véget ért kapcsolatomon tegnap is gondolkodtam. Főleg ilyen mit kellett volna másként csinálnom típusú kérdések mozogtak a fejemben. Tehettem volna mást, ami megtarthatta volna a kapcsolatot, de akkor most ugyan úgy egy se veled, se nélküled boldogtalan kapcsolat részese lennék. Szóval jobb tovább állni. Két év feldolgozás. Azóta két újabb szerelem lépett be az életembe. A sors fintora, hogy egyszerre… És most azon tépelődök, hogy hogyan lesz ebből poligám kapcsolat, és házasság. Mindkettőt ugyan úgy imádok, csak másért. Se két “pad” közé nem akarok esni, sem elveszíteni őket… Még nem tudnak egymásról… Se a terveimről velük. Csak annyit akartam mondani, hogy kitartás.
2023. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy telik az idő egyre tisztábban fogsz majd látni, egyre több mindenen el fogsz gondolkodni, hogy vajon az igaz volt e....


Ő maximálisan lesz**arja az egészet, téged és az 5 évet és minden mást. Nem kesereg éli vidáman az életét.


Neked is szépen lassan azt kellene tenned.


életem szerelme....ezt sokszor gondolják az emberek....

2023. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira érdekelted volna meg szeretett volna. akkor amikor elmondtad neki hogy mi esett neked rosszul.azon lett volna hogy helyre hozzon mindent.
2023. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne légyen úrrá rajtad a picsalódás!
2023. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!