Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítás után egy hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után egy hónappal már mással van, akkor megkérdőjelezhető, hogy valaha is szeretett engem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítottunk, állítása szerint még mindig szeret, és azt mondja, hogy "nincs túl rajtam", de én nehezen tudom elhinni, ha már mással randizgat meg csókolózik. Egyébként nem könnyűvérű, sőt...és épp ezért olyan nehéz nekem ezt elfogadni. Ez a folyamat a felejtés része, vagy micsoda?

2017. márc. 28. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem. A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Ismered a mondást?

"Kutyaharapást szőrével"

2017. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha szeretne akkor együtt lennétek ilyen egyszerű.
2017. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem anno egy majdnem 3 eves kapcsolat utan 2 vagy 3 hettel kesobb lett uj kapcsolatom. De a mi esetunkben mar olyan halott volt ez a dolog, mintha mar legalabb feleve egyutt sem lettunk volna, szoval en ilyenekkel nem tomtem senki fejet.
2017. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hézagpótló neki az az ember. csak felejteni akar. Azt hiszi jó úton jár, de sajnos nem. Mindenki másképp éli meg, ezért ne ítéld el őt. Ha pedig szereted akkor hódítsd vissza.
2017. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Én is szerettem az exem, de szakítás után egy héttel már mással voltam, mert összejött.

Persze vannak, akik szeretik sajnáltatni magukat, és képtelenek túllépni dolgokon, de annak, hogy mennyi idő múlva talál valaki új párt, semmi köze ahhoz, hogy mennyire szerette az exét.

2017. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ettől még szerethetett. Amúgy meg ahogy írták, van aki gyorsan kezd új kapcsolatba, hogy könnyebben túltegye magát a szakításon. Ez még mindig jobb, mint heteken-hónapokon (éveken?) át nyavalyogni fölöslegesen...
2017. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. márc. 28. 16:11
 8/9 anonim ***** válasza:
De akkor nem írná azt, hogy még mindig szereti és nincs túl rajta. Most jelen időről beszélünk...
2017. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
El kell keserítselek..Előtte is megvolt már a szeretője csak most lett nyilvános.
2017. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!