Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg igaz, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy szakítás után a férfiak felszabadultak és boldogok, a nők pedig összetörve érzik magukat, majd hónapok múlva ez megfordul?

Figyelt kérdés
Én szakítottam a párommal mert már nem tett boldoggá és nagyon sok problémát okozott nekem az évek alatt, később pedig bevallotta, hogy nem is szeretett az utolsó 4 évben már (6 évig voltunk együtt). Nem csak a közös barátainktól hallom, hogy olyan, mintha kicserélték volna, és már társkeresőkön is látták, de én is éreztem rajta mikor szakítottunk, hogy örül, hogy vége van az egésznek. Legalábbis az akkori válaszai alapján ez jött le. Én viszont teljesen összetörtem és mindenki ezzel nyugtat, hogy ó, majd kibulizza magát, aztán egy hónap múlva teljesen kikészül. Hát, nem tudom, én ezt nem igazán hiszem :D A kérdésem ilyen és ehhez hasonló szituációkra vonatkozik, szóval kinek mi ezzel a tapasztalata? 31/N

2023. aug. 26. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig lesz ilyen,neked később fog jönni,mert meg tudod gyászolni.
2023. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nalam rohadtul nem.
2023. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk épp fordítva van, a nő dobott engem, ő (gondolom) boldog, éli az életét 1 hónappal a szakítás után, és meg azóta is szarul vagyok... Szerintem ez nem nemek kérdése, hanem felfogás kérdése, ki mennyire gyorsan tudja elengedni a másikat... EQ is szerepet játszik
2023. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok. Engem felszabadított a szakítás. 4 évig voltunk együtt egy kicsit toxikus kapcsolatban ahol többnyire a nő érdekeit kellett előre helyezni. Most nyilván azt teszem amit én szeretnék, úgy ahogy én szeretném.
2023. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Nálam pont fordítva volt. Bizonyos aspektusok tetszettek - de mérlegeltem, és az így is deficites értéket mutatott. Akart a fene szakítani! Most meg már jobban érzem magam egyedül.
2023. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"majd kibulizza magát, aztán egy hónap múlva teljesen kikészül. "


Ha ez igy lenne az sem miattad lenne, hanem csak azert, mert nem jött össze egy masik, es igy sz.r.

2023. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember más.
2023. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nemtől függetlenül működik ilyesmi.


De lehetséges, hogy aki bulizgat, fekszik ide-oda és nem gyászolja kellőképpen az exkapcsolatot meg az később fog szívni. Természetesen csak akkor, ha érzései még vannak az ex iránt.

2023. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani.
2023. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2023. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!