Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van ez? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez? És mit csináljak? Szakítás után sokkal felszabadultabb, közvetlenebb voltam mindenkivel, de most újra visszaestem. Várom a tanácsokat tőletek) :

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy már egy hete szakítottunk a barátommal,akivel 2 évig voltunk együtt.Sokat húztuk úgy,hogy veszekedtünk,ő nem figyelt rám eléggé én meg talán túl önző voltam,s mikor felgyülemlett minden kimondtuk,hogy szakítunk.

Másnap úgy éreztem,hogy ez jó döntés volt, mert nem voltam boldog a veszekedések miatt.Akkor nap sokkal üdébbnek, közvetlenebbnek éreztem magam.Talán jobb szó az,hogy nyitottabb voltam mindenkihez,mint mikor kapcsolatban voltam.Viszont most pár napja előjött az rajtam,hogy borzasztóan hiányzik a barátom,sokkal boldogtalanabb vagyok, elmúlt az a nyitottság is,ami eleinte volt. Folyton sírnék,mert nagyon szeretem még, és csak akkor tudom abbahagyni ha azzal nyugtatom magam,hogy egyszer úgyis kibékülünk, minden rendben lesz és hiszek abban,hogy ha mindketten máshogy állunk hozzá a kapcsolathoz,mint ahogy először,mikor még kis tapasztalatlanok voltunk,akkor jó lesz a kapcsolatunk. De néha rájövök,hogy ez hülyeség,mert nem nyugtathatom magam mindig ezzel,ha egyszer vége. Vagy nem hülyeség,és lehetséges ilyen? Egyébként látom pl közösségi oldalon,hogy ő se tette túl magát még ezen(olyan zenéket oszt meg stb)

Nem tudom mit csináljak. Szerintetek lehetséges lenne az,hogy ha mindketten máshogy állnánk hozzá és helyrehoznánk az elrontott dolgokat,akkor újra boldogok lennénk együtt? És az a felszabadult ember lennék,mint az első napokban? Mert most alig tudok másra gondolni, szinte már tanulni se :(

18L


2014. máj. 21. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehogy újra belekezd... pont ebben a cipőben járok.. és pont félórája dobtam ki a barátnőm, mert pont annyira nyáladzott más fiúk után mint régen.. keress valami elfoglaltságot.. én mondjuk a konditermet választottam de, hogy valami lányosat is mondjak.. mondjuk.. főzés,sütés,vásárlás,sorozatozás :) sok sikert :)
2014. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod.

Próbálom lefoglalni magam, sokat kell tanulnom is de nem tudom elterelni a figyelmem.Miért, olyan rossz ötlet lenne újrakezdeni,ha pl mindketten még nagyon szeretjük egymást?:/

2014. máj. 21. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
ha mind a ketten szeretitek egymást béküljetek ki! :) én 4 hónapra rá is szeretem még az exem! :) próbáljátok megjavítani ameddig nem késő :) sok sikert :))
2014. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mi is azt mondtuk, hogy nagyon szeretjük egymást... illetve kijavítanám, mi is azt éreztük... de látod hova sodródott megint... szerintem semmi értelme..
2014. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül hogyan döntöttél? mi lett ?
2014. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!