Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha szakítás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha szakítás után egyik nap felszabadultnak érzem magam, a másik nap visszasírom az exem, és ez így folytatódik hetekig?😅

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok. Az első kapcsolatomnak 4 napja lett vége, 3 év után. Sokszor gondolok rá, de már nem sírok, és furán érzem magam, mert ugyan még mindig imádom, de mégis nagyon jól irányítom az érzelmeim. Néha nehezebb, néha könnyebb, de teljesen máshogy képzeltem el a dolgot.


De semmiképpen sem gáz, ezek érzelmek, nem igazán tudsz nekik parancsolni.

2021. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális velem is volt ilyen.
2021. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Én szakítottam vele, ennek ellenére.
2021. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Johnathanos ***** válasza:
Minden kezdet nehéz és a vége is 😄 viccet félretéve, ez normális dolog, ilyenkor tényleg egyszer mindenfaxa, aztán hirtelen jön egy olyan borús felhő ami egy jó darabig nem megy el addig amíg "kinem esi magát" értitek.Csakis az idő az ami "begyógyít", idővel elmúlik a fájdalom.
2022. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 ezzel az idő minden sebet begyógyít közhellyel nem értek teljesen egyet.

A bölcsesség, stb. gyógyítja be a sebet, az idő önmagában max. abban "segít", hogy megszokd, de láttam én már sok múltban élő, megkeseredett, megsavanyodott embert. Tanulni kell, el kell tudni idővel engedni, megbocsájtani magunknak, és a másiknak, stb. gyászolni, és sok egyéb. Hogy ehhez mennyi idő kell, azt embere válogatja, van, akinél egy hónap is bőven elég, van akinél három emberélet is kevés lenne, mert nem "tanul".

2022. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Johnathanos ***** válasza:

Akkor leírom úgy hogy ne mond hogy nem értesz egyet. Az idő. Mi is az? Elsősorban számok. De mit is rejt azt csakis az ember éli meg.Az időben benne van minden amit az ember él átt másodperctől kezdve egész évekig. És abban az időben benne van a "regenerálódás" is hogy csillapodjon, múljon el a fájdalom. De mi is kell ahhoz?? Az amivel nem értettél egyet. Az pedig az idő.


Rövidebb magyarázat:Nem szó szerint értettem amit írtam, hanem képletesen. Az időbe bele tartozik minden amit az ember csinál, maga az emberi élet is idő.Minden az,mindenhez az kell :D remélem érted, és amit te írtál, ahhoz mindhez idő kell, kezdve a tanulás, elengedés, megbocsátás ésatöbbi

2022. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet így sem. Az időben mindezeknek csak a lehetősége, esélye van meg. Hogy valaki él-e ezzel a lehetőséggel, eséllyel, az leginkább rajta múlik.


Inkább érettség kell, mint idő: ha kellően érett és bölcs az ember, akkor elég három nap is, ha nem akkor három emberélet sem lesz elég. Hány felnőtt van, akik még mindig azon rágódnak, hogy gyűlölnek valakit, mert ezer évvel korábban kitolt velük, és csak sajnálják magukat, amivel az időt csak a seb mélyítésére, elfertőzésére használják.


Ha már idő, akkor kitaláltam egy jobb frázist itt és most: Az idő szike, amivel lehet a sebet műteni, hogy meggyógyuljon a seb, de lehet vájkálni is, hogy soha be ne gyógyuljon.

2022. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Johnathanos ***** válasza:

Amit írsz azis időbe telik.Nelégy büszke és vald ve, az idő a valóság, anélkül nincs semmi, abban él és hal az ember, a szikédhez is idő kelledt amíg elkészül, a gyógyuláahoz is az kell, a szakításhoz is az,mindenhez az kell. És ha figyeltél volna amit írtam akkor most nem írtad volna megint azt hogy nem értesz egyet

Elmagyaráztam neked világosan hogy nemcsak szoszerinti idő hanem abban az időben maga a lefolyások,a történések. Mindez az időben játszódik le, hiába emberi tulajdonság ide vagy oda, időbe telik azis hogy valaki fejlessze vagy változzon, vagy döntsön.


Érettség kell,és ahhoz mikell? nemcsak ész,hanem idő is amíg a fejedben mentálisan zavarok vannak és tisztázni akarod önmagad, egyértelműen időbe telik amíg tudatosítod magadban és változtatsz a dolgokon amig benned zajlanak.Amíg te annak a híve vagy hogy leegyszerűsítve azt mondod fejben dől el minden, addig én mélyebre ások. A fejbe dől el mindenhez is idő kell, legyen akár másodperc, akkor is idő kell.

Ugyhogy azert nem ertesz meg, mert te egyszeruen magyarazod el, én meg mélyebbre mentem bele mint a filozófusok. 1mondatból 1000et tudnak kreálni ugy hogy csak őknértik.Én a te véleményed megtudom érteni mert egyszerűen írtad. Viszont én szét szedve írtam,és te ezért nem érted még ezt sem amit most írok, erre is azt fogod írni hogy még mindig nem értek veled egyet válasz. Nem nézlek le téged, nem minden ember van ugyan azon a véleményen.Az élet akkor halna meg 3s válna unalmassá ha mindenki csak 1 véleményen lenne.

Mindenki más, és mindenki máshogy veszi a dolgokat 🤓

2022. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmetlen vita ez.

Azt állítod az idő MINDEN sebet begyógyít. - Én erre mondtam, hogy ez nem igaz. Az idő nem gyógyít be egy sebet se, persze az igaz, hogy idő IS kell a gyógyuláshoz. De ez olyan, mintha azt mondanád, hogy az idő minden vizet felforral. Ja, tehát akkor nincs is szükség tűzre.

Az idő minden ebédet elkészít, ja, tehát akkor nem is kell hozzá senki, aki megcsinálja az ebédet...

Nyilván idő IS kell, de az önmagában semmit sem ér.

És a lelki seb begyógyulására írtam ellenpéldákat (besavanyodott stb. öregemberek, akik a múlt sérelmein rágódnak - én is ismerek ilyet)


Tedd be a frigóba a vizet, és mondd meg, hogy mennyi idő alatt forr fel anélkül, hogy bármit tennél vele!

2022. máj. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!