Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet tenni most? Voltál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni most? Voltál hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Látom a barátnőm arcán a fájdalmat és örlődést, de hiába mondtam hogy engedjük el egymást.


Minden nap munka után május óta, ugyanabba a tevékenységbe menekül és éjfélig csinálja.


2023. aug. 28. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani kell.
2023. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

2x mondtam hogy engedjük el egymást.


Azt mondta hogy ha nem szeretném akkor nem sírnék.

2023. aug. 28. 08:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Ő az aki estig kötöget, ezért nincs ideje rád?
2023. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szeretni, kedvelni lehet, de ez nem szerelem, inkább kötődés, ragaszkodás a múlthoz és persze aggodalom a jövő miatt.

Nem utalgatni kell, hanem nyilvánvalóan kijelenteni, hogy:

"Olívia szakítok veled!" az egyértelmű teljes mértékben és hiába sír, sírsz, akkor se engedj neki, nem szabad vele tartani a kapcsolatot semmilyen módon és úgy túl tudtok a kapcsolaton lépni. Ha beszélgetétsz vele csak reményt adsz neki fölöslegesen. Ezért nem kéne.

2023. aug. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg ő a kötögetős körmös csaj barátja, aki szerintem pont a kérdező miatt süllyedt depresszióba. Hálásnak kellene lennie a kérdezőnek és szüleinek azért, mert kiemelték egy rossz környezetből, de emellett módszeresen rombolják az önbizalmát. Korábbi kérdései alapján, valószínűleg már rég dobtam volna a kérdezőt. Isten mentsen meg egy ilyen embertől.
2023. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#4:

De a kérdező együtt lakik "Olíviával" aki nem fog egyik napról a másikra elköltözni! Úgyhogy kénytelen vele beszélgetni.

Ez így tényleg nem szakítás.

Ki kell tűzni egy dátumot amikorra a másik végleg elköltözik. Rendezze el a munkáját, lakhatását, erre adj neki időt. De határozottan ki kell mondani hogy szakítotok, és mi a legvégső dátum mire el kell költöznie.

Mert ez így minden csak nem szakítás!

2023. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem épp a kérdező nem akarja elengedni. Sokaknak örömöt okoz ám az, ha traumatikus kötődést alakíthatnak ki egy náluk jóval befolyásolhatóbb, labilis lelkiállapotú személlyel.
2023. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6#: De legalább már el jutott oda a kérdező, hogy szakítani kell, csak ki kell mondani "Olíviának" egyértelműen és adni neki időt míg elhurcolkodik.

De azt úgy nem lehet véghez vinni, hogy utalásokat tesz,az ultra kevés, természetesen beszélgetni kell, hogy minél előbb menjen el tőle - időt adni neki, nem arra gondoltam, hogy csettintesre tűnjön el...

2023. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz ez olyan egyszerű ahogy mi azt leírjuk.

Gondolom még a kérdező szülei nem tudnak róla. Azok fognak még bekavarni neki, mert az egész életét ők irányítják. Lesz ez a szappanopera még pár száz felvonásos.

De az irány legalább már jó, csak jól kellene kivitelezni.

Még mindig jobb mintha két labilis, lelkileg sérült ember gyereket vállalna. Inkább engedjék el egymást, és ez mindkét félre vonatkozik.

2023. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj szorong vagy depressziós és a kötésbe menekül. Olyankor pihen az agya.
2023. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!