Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után fél évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után fél évvel elkezdtünk összejárni szexelni. Nem akarunk újra összejönni, mert nem működne most sem, semmi nem változott. Voltál már hasonló helyzetben, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

4 évet voltunk együtt (én vagyok a lány), együtt is éltünk. Mindketten most a huszas éveink közepén járunk, első nagy szerelem volt.

Olyan alapvető személyiségbeli különbségeink voltak és annyira mást akarunk most az élettől, hogy nem működött, de békében elváltunk februárban.

Fél évig nem találkoztunk, mert bár közös a baráti társaságunk, ő került. Ez most megváltozott és gyakorlatilag 1-2 hetente találkozunk a közös barátok miatt.

Sajnos (?) már többször lefeküdtünk újra, ami nagyon jó volt, nem érzem azt, hogy bármi érzelem előjött volna egyenlőre. A szex mindigis jól működött köztünk.

Azonban szex után sem szokott hazamenni hanem marad nálam a lakásban, rendel nekünk kaját, megnézünk egy filmet stb.

Közben összebújva alszunk és cirógatja a karomat stb.


Ha nem ismerném azt mondanám még mindig szeret de tudom, hogy ő most élni akar, ismerkedni, lefeküdni emberekkel, ami tök rendben van, fél évig én is ezt csináltam, csak nekem megy az ismerkedés/alkalmi dolgok, neki meg nem, mert ő elég introvertált és félős.


Abban állapodtunk meg igazából, hogy amíg senkinek nem fáj és amíg senkinek nincs kapcsolata addig ez működhet, de persze titokban, a barátaink nem tudnak róla.


Aki ment már át hasonlón, mi lett a vége?


2022. aug. 19. 21:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Azalatt, hogy nagyon más dolgokat akarunk az élettől most, és nem működne a kapcsolat azt értem, hogy én szeretnék már elköteleződni komolyabban, ő neki meg abszolút megy még a bulizós időszaka, nem szeretne ilyesmit. Nagyon szeretem mint embert, de tudom, hogy fél év alatt semmi nem változott, ugyanúgy kiütközne miután lemegy a rózsaszín köd.


Szerintem nagyon rossz életszakaszban szerettünk egymásba, mert amúgy működhetne, ha kicsit idősebb lenne, több tapasztalattal már.

2022. aug. 19. 21:49
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Tök mind1, ha téged szeret, nem mással akarna szórakozni. Szóval hagyjuk ezt a nagyon rossz életszakasz dumát. Amúgy meg meg lehet beszélni nyitott kapcsolatot is, ha bíznátok egymásban meg ilyesmi.


Nem hallottam soha róla, hogy jó vége lett volna.

2022. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon ellentmondásos az egész írásod, süt rólad, hogy nem tudod mit akarsz.
2022. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges összejárogatni, csak a lehetőségét minimalizáljátok, hogy új emberek kerüljenek képbe. 1 évig csináltam, az exem akkor csinált fel egy másik nőt.
2022. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ugyanaz a vége, az egyik többet akar és sérül. Ha ez még nincs, akkor még nincs itt a vége.
2022. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem tudja igazán, mit akar.
2022. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én mellette tudtam, hogy mit akarok. Vártam, hogy eljegyezzen, abszolút hosszútávban gondolkoztam. Mióta szétmentünk senki iránt nem tudtam érzelmeket táplálni, pedig ismerkedtem folyamatosan, de nem ment.

Én most is tudom, hogy vele akarom a jövőmet, de nem szeretném ezt addig elkezdeni, amíg benne az van, hogy még élne és kipróbálna mást is. Teljesen érthető sztem, hogy így érez, fiatal, vonzó férfi, legalább egyenesen megmondta, hogy nem tud elköteleződni velem és nem húztuk tovább egymás idejét.


Azt, hogy most ő igazán mit akar sajnos nem tudom, mert bár azt mondja, hogy kapcsolatot semmiképp, sok ellentmondó dolgot csinál amikor velem van. De lehet persze, hogy beképzelem.

2022. aug. 19. 22:17
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

jaj istenem nem akar semmit. élvezi a nőket, meg pl réged akit ismer is és odaadó vagy.... a pasik nem úgy működnek mint mi, főleg nem 20 évesen... simán használja az élvezetet amit veled lehet, nyilván a gyengédség is ok neki. ennyi. de már nem vagytok együtt. ő nem arra vár hogy majd 5 év múlva elvesz.


Le kellene zárnod, értsd: mindenhonnan letiltani, nem beszélni vele, és majd megjön az ihlet máshoz. Nem kell azonnal.

2022. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Na tessék, már meg is van ki akar többet és ki nem. Kezd látszódni a vége.
2022. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

"hogy nem tud elköteleződni velem és nem húztuk tovább egymás idejét."

pont azt csináljátok, húzzátok egymás idejét.


"Ha nem ismerném azt mondanám még mindig szeret de tudom, hogy ő most élni akar, ismerkedni, lefeküdni emberekkel, ami tök rendben van, fél évig én is ezt csináltam, csak nekem megy az ismerkedés/alkalmi dolgok, neki meg nem, mert ő elég introvertált és félős."


"Én most is tudom, hogy vele akarom a jövőmet"

"nem érzem azt, hogy bármi érzelem előjött volna egyenlőre."


Mondom, hogy össze-vissza beszélsz.

2022. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!