Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet egy ilyet feldolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ilyet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Hogyha a párod (jelen esetben nő) azt mutatta hogy szeret, (tehát nem csak mondta, valóban úgy is viselkedett veled, mint akár az elején is a kapcsolatnak) de azt mondta, átgondolta, nem lát közös jövőt, majd szakít, aztán rá 2-3 hétre mással van. Hogyan lehet feldolgozni azt, hogy ilyen gyorsan túllép rajtad valaki? Szokták mondani, hogy akkor ő ennyit is ért, ne foglalkozzak vele, mással is ezt fogja tenni, és csak kapcsolatról kapcsolatra ugrál. Viszont a jelenlegi az szexkapcsolat neki, ha jól tudom... Talán még nehezebb így, azthiszem...
2023. aug. 31. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Számomra nem nehéz túllépni olyasvalakin, aki nem szeretett igazán. Tényleg nem kár érte, majd megérted.
2023. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

"átgondolta, nem lát közös jövőt, majd szakít, aztán rá 2-3 hétre mással van"


Vagyis találkozott valakivel, akivel együtt akart lenni, mert benne nagyobb potenciált látott, és gyorsan megszabadult tőled. Szerintem áldjad a szerencsédet, hogy megszabadultál tőle, és nem akkor, amikor már ráköltöttél egy csomó pénzt a jövőtökre. Biztos lehetsz benne, hogy vagy jó színésznő, vagy a következő pasit is ilyen könnyen kukázni fogja, ha szembejön egy nála is jobb.

Szexkapcsolat? Jobb így? Ne nevettess, neked az jobb, ha esetleg nem is szerelmből, de szexért lépett le úgy, hogy téged -szerinted - szeretett? Akkor ezek szerint nem vagy valami nagy numera az ágyban...

2023. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom miért kellene együtt maradni valakivel nem lát közös jövőt.


Én is szakítottam azért mert emberileg szerettem, de mint pasi már nem mozgatott meg. Elmúlik, van ilyen.


Csajozz be

2023. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hamarabb ki volt nézve az uj hapi, majd utana szakitott veled. Nem úgy, hogy szakitas utan nezett gyorsan valakit. Adj időt magadnak, hogy meg emészd a történteket.
2023. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Ilyenkor SOSEM az ex-el kell foglalkozni.

Én is az első komolyabb kapcsolat végén ezzel babráltam ki magammal egy évig legalább.

Most, érettebb vagyok, levonom a szükséges következtetéseket és mielőbb túllépek rajta...

Tedd te is ezt!

2023. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, 5 nap múlva már bele ült egy másik f* ba és ezt mesélte nekem hogy ki volt éhezve.

Az ilyen nő hát nem jó, ezeket ell kell engedni mert csak vissza húz.

2023. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy történt, hogy pont egy nagyon rossz időszakban voltunk és a páromnak írogatott egy csaj, sajnos a párom bele is ment a dologba és akkor szakítottunk. 2-3 hétig a csajjal volt mert belemenekült a karjaiba a tényleg nagyon rossz időszakunk miatt, de végig engem keresett benne és folyton rám gondolt majd ott hagyta a csajt és megkeresett engem újra és leültünk megbeszélni az egészet, mind a csajt és a rossz időszakot is. Azóta minden rendben van, nagyon sokat bizonyított, hogy tényleg engem akar és sosem tudott elfelejteni. Emlékszem abban a 2-3 hétben nagyon rossz volt és úgy éreztem, hogy tovább kell lépnem és akkor én is elkezdtem beszélgetni másokkal de egyikkel sem alakult ki olyan viszony amiből több lehetett volna (persze pár hét alatt nem is tud, de elsőre senkivel nem volt meg az a kémia ami a párommal az első beszélgetésünknél évekkel ezelőtt), nem azt akarom mondani, hogy visszamegy hozzád ne értsd félre. De adj magadnak és neki 1-2 hónapot és ha nem keres akkor az azt jelenti, hogy túl van rajtad és boldog tehát el kell engedned. (Ha nekem később ír akkor biztos nem békülök ki vele) Tudom, hogy nagyon fáj de sajnos az élet ilyen. Egyébként hiszek a karmában, szóval ő majd ezt visszakapja, ne aggódj.
2023. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Együtt voltam 1 évig egy olyan pasival aki hitegetett és én szerelmes voltam.

Amikor rájöttem szépen fokozatosan hogy nem gondolja komolyan akkor akkor szakítottam vele.

Nekem nem fájt.

Amikor tudod hogy csak hazugság volt az egész akkor nem fáj hiszen a rossz nem hiányzik.

És azóta jobban érzem magam. Több az energiám, nekiugrottam tanulni, edzek is, úgy érzem felszabadultam.

2023. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár nem tudhatok biztosat, valószínűleg az újjal már a szakítás előtt is találkozgathattak. Örülj Neki, hogy végre nem Te vagy az Ő párja! Nyilván tudom, ha Te szeretted és esetleg még szereted, akkor ez most nagyon nehéz. Kitartást hizzá!
2023. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hozzá!
2023. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!