Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek tul rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek tul rajta?

Figyelt kérdés
Azert ert veget, mert rajottem hogy nem kepes elkotelezodni... Nem tehet rola, de egyszeruen nem fog felnoni sosem... Sok jel volt ra (!), amiket ignoraltam, vegul amikor 1 honapot mashol voltam es sikerult megcsalnia.... Az a baj hogy realisan latom, hogy ennek itt a vege, de erzelmileg meg nem... 2 hete szakitottunk, le van tiltva.... Irt nekem egy levelet kezzel amit megkaptam es olya okos voltam, hogy elolvastam, elszor meghatodtam de tudom, hogy manipulativ volt... Nem az o személye hianyzik hanem az erzes amit hozza tarsitok, amit az elejen adott, megis nehez ot elengedni..
2023. aug. 31. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen természetes érzés, hiszen szereted. hiányzik, hogy mi volt, viszont amit nem tudsz még most elfogadni, reálisan látni, hogy LESZ ENNÉL JOBB! viszont ezért tenned is kell, találkozz sokat a barátaiddal, élj a hobbidnak, családi programok is segíthetnek, az idő gyógyít.
2023. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát igen....ez egy logikai döntés volt, a szív majd csak jóval később reagálja le. Ennek így kellett lennie, idővel fel fogod dolgozni. Ne légy mozdulatlan, mert akkor depresszióba esel. Család, barátok, hobbi, önszeretet sokat segít, aztán idővel lesz jobb. :)
2023. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nagyon jó, hogy realizálod a problémát, nem csak az érzéseidre hagyatkozol.


Voltam én is ilyen helyzetben, erősnek kell maradni, mert az ilyesmi ha beszippantja az embert, abból nehéz szabadulni.

2023. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
23 eves vagyok, o volt az elso baratom... Es az a baj hogy bar latom hogy mennyire nem volt normalis, megis felek hogy nem lesz jobb. Idealizalom ot a fejemben.... Ja es nem eleg hogy megcsalt, miutan szakitottunk azonnal rairt valami regi dugopajtijara (meg biztos masokra is, de en csak rola tudok).... Szoval o most valoszinuleg jol szorakozgat mikozben azert manipulativ modon probal visszaszerezni..
2023. aug. 31. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad,adj kis időt és találsz jobbat,aki meg is érdemel,

és nyújt is valamit,nem csak az idődet rabolja.

Arra gondolj hogy haszinte rögtön megcsalt,semmit se jelentettél neki gyakorlatilag.

2023. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár ilyen éretten tudtam volna gondolkodni annyi idősen, mint most te! Ami ilyenkor a legjobb, ha megpróbálod lefoglalni magad. Azt, hogy erre mi a legjobb módszer neked, te jobban fogod látni. Én beiratkoztam annakidején egy képzésre. Van akinek a hobbi, a sport, család, barátok vagy bármi, ami elveszi az időt a túlzott töprengéstől.
2023. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Ezek szerint te szakítottál vele. Akkor nagyon sanszos, hogy csakis azért akar kibékülni,hogy ő dobhasson ki téged. Jót tenne a kis lelkének meg az egójának. Te meg totál összetörnél.
2023. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bármit ír, jelentkezik,ne reagálj!!!!

Épp ugyan ebben a cipőben vagyok ,ma reggel szakítottam vele pont ugyan ezért!!!!!!

2023. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!