Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Hogyan felejtsem el az elso igazi nagy szerelmem? Hogyan legyek tul rajta? Nektek mennyi idobe telt, mig megnyugodott a lelketek, elmult ez a nagy fajdalom?

Figyelt kérdés

Harom eve ismertem meg, azota tart ez koztunk, minden teren o volt nekem az elso, sok mindent eltem meg mellette, ez megsem mukodik mar, mivel idosebb, mint en, igy tapasztaltabb is, ezt mindigis kihasznalta, en megis hagytam neki, naiv voltam.

A harom ev alatt kihasznalt, szinte vegig (mint ez ki is derult), kihasznalta azt, hogy mennyire szeretem, kotodom hozza, ezzel vissza elt..

Nem ugyanugy alltunk hozza ehhez az egeszhez, megis nehez ot elengednem, szerelmes vagyok...

Megis ugy latom ez mar nem mehet tovabb, szoval tudnatok nekem segiteni, vagy csak megirnatok, hogy hogyan eltetek meg az elso "igazi" elveszteset?

(22/N)



2020. aug. 28. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Nekem mindig több év kell hozzá. Olyan is van, akin még 10 év után se tettem túl magam igazán.
2020. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha társoságba jársz, elfoglalt vagy, akkor nem gondolsz rá annyit. Ha magányos vagy akkor évek kérdése.

Ha találsz egy új párt akkor hamar túl lehet rajta lenni

2020. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Keress új férfit! FÉRFIT!
2020. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hmm.. ez megremiszt, hogy akar tobb evig is tartani fog ez az allapot, tobb evig szenvedhetek miatta, mikozben o szart sem fog ebbol erezni, keres uj partnert, es annyi, engem meg tonkretett(most igy erzem)..igazsagtalan az elet
2020. aug. 28. 15:30
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
pasiként engem is állandóan tönkre tesznek a nők. Úgy vagyok vele, hogy nem szabad érzelmet vinni bele, mert úgyis kihasználnak.
2020. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez az elso eset, hogy szerelmes lettem, raadasul nem is kicsit..nagyon nagy hiba volt, csak az a baj ezt nem tudja kontrollalni az ember.
2020. aug. 28. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez most komoly kérdés? Mert ha 14 éves lennél még azt mondom oké, de 22 évesen.....
2020. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hetes: Lehet hogy igy rohejesnek tunik az egesz helyzet, de atelni nem az, hiaba a kor, ha tapasztalatlan vagyok ilyen szempontbol, a szerelem, es az elengedes is faj🙂

En csak kivancsi voltam az emberek tapasztalataira, hogy ok hogyan is eltek ezt meg.

2020. aug. 31. 14:30
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Engem az exem a mai napig szeret mar tobb mint 8 eve vagyunk kulon. Nekem van ferjem es mar gyerekem, neki a mai napig nincs normalis kapcsolata, mert minden noben engem keress ami a reszerol nagy hiba. Van aki gircsosen ragaszkodik a multhoz es az erzeseihez, te ne esel ebbe a hibaba.

Fiatal vagy, majd tulteszed magad rajta, csak probald felretenni es nem olyat keressni aki hasonlit a volt pasidra, nyiss az uj fele es majd rajosz mikor megismered a tenyleges igazit, hogy ezt akit most annak hitel es nagy szerelmet ereztel csak a felszint kapargatad.

Leszel te meg nagyon boldog!

2020. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem pár hónap alatt ment. Barátok,programok .....és haladsz. Viszont van egy fura kép a fejemben. Első nagy szerelmem elhagyott. Januárban?. Nyár vagy tavasz(de lehet következő év). Boldogan ülök a padon, arra gondolok milyen jó hogy elhagyott az a lány anno,mert ezzel a lánnyal, aki itt űl most nagyon boldognak érzem magam.

Meg kell egy kapcsolatot gyászolni, de pár hónap után ki kell nyitni a szívedet. Ha nyitva van bejöhet a következő szerelem. Amíg az új pasit a régihez hasonlítod addig nincs nyitva a szíved.

2020. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!