Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Baj, ha ez az egy dolog zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha ez az egy dolog zavar a páromban vagy én teszem magasra a lécet?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, mivel ez az első komoly kapcsolatom, ezért nem tudom eldönteni, hogy ezek a tulajdonságok a legtöbb férfira igazak vagy sem. Meg kellene e békülnöm ezekkel? 6 hónapja együtt - egy országban élünk, ő 25 éves lesz, én 21. A párom osztrák, de nem hiszem, hogy ez most sokat tenne hozzá.


A programszervezés nagyon gyenge vagy csak a szokásos programok ismétlése, ami már egy kicsit sok így fél év után. Tegnap összeállítottam egy egész napos programtervet, amiből lehetne több is, de nem merem megemlíteni neki, mert nem szeret annyira költekezni. Sokszor én ajánlom fel, hogy kifizetem az utat vagy a vacsorát, hogy ne gondolja azt, hogy a pénze miatt vagyok mellette. Néha jól esne, ha határozottan visszautasítaná az ajánlatom, mégis nőből vagyok, nőnek szeretném érezni magam néha és amúgy is a tripláját keresi meg a munkahelyén. De őszintén nem tudom, hogy valaha is visszautasított volna valamit.

Különben nem száll el az új programtól, egyszerűen nem szeret utazni még a környező országokba se.

Panaszkodós típus, 1 hónapja lett autója és sokszor tehernek érzem magamat, amikor elkezd jajgatni, hogy megint vezetnie kell az autót. Ilyenkor elejtek egy bocsit, de azt mondja, hogy ez nem rólam szól, hanem csak fáradt. Én eddig vonattal látogattam meg majdnem minden hétvégente és egyszer nem említettem meg a vonatjegy árakat.

Meg persze lehetnek még hasonló apróságok, de nem verném azokat nagy dobra. Többi szempontból meg vagyok vele elégedve, meg vannak benne azok a tulajdonságok, amiket kerestem egy férfiban pl: hűség, tisztelet, 1-2 közös érdeklődés, hasonló étkezési szokások, vallás, ragaszkodás, és szeretve érzem magam, ami a legfontosabb és leginkább hiányzott az életemből.

Csak az anyagiakat nem tudom hova tenni...



2023. aug. 31. 22:01
A kérdező szavazást indított:
Nem korrekt a hozzáállásom, megértőbbnek kellene lennem
Zavaró dolog, nem gondolom túl
Egyéb
38 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Ezek zavaró dolgok, a kérdés a szint.

Nekem pl. az egyik exem utólag szépen elpanaszkodta, hogy soha nem mentünk miattam sehova. Na, hát ha én mondtam le programot, akkor annak komolyabb okai voltak (pl. hétfőn vizsga, hétvégi kötelező túlóra), de ő többször mondta le ezeket simán azért, mert nem volt kedve vagy fáradt volt.

2023. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem pl. az étkezési szokás az full mindegy egy kapcsolatban, áthidalható.Hanem azért mégsem illetek ti össze annyira, mert ennél fontosabb dologban egyáltalán nem passzoltok.

Ő inkább otthonülő típus, neked meg a sajtkukac a fenekedben van állandóan.Ő spórolós típus, te meg nem vagy az.

Attól, mert valaki többet keres nálad, megengedhetné magának, még egyáltalán nem kötelessége olyasmiért fizetni, amit amúgy nem is élvez, csak más erőltette rá.

Panaszkodás: szerintem az nem feltétlen panaszkodás kategória, ha valaki nem szeret vezetni, meg nagyobb távon vezetni tényleg így kimerítő, pláne, ha alapból fáradt.Ez egy sima tényközlés az aktuális közérzetéről.

2023. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Hozzad hasonlot kene keresned, ez a srac nem az. Attol meg lehet kedves, rendes stb, csak nem passzoltok. Ez egy jo probalkozas volt, de nem illetek ossze. Keress tovabb.
2023. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Egy országban élünk - hol?


Amúgy ez az "egész napos programterv" engem is kiakasztana pedig nő vagyok. Utálom az ilyet. Viszont a sz.rrágás is kiakaszt. Na erre varrjunk gombot.

Szerintem két össze nem illő ember vagytok. Ennyi és nem több 🤷

2023. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%

Nyugati, osztrák. Jobban élnek más mentalitás.


Nem jók a programok amiket ő talál ki, de az se jó , ha azt csináljátok ami neked tetszene, mert te olyan férfi vágysz aki "határozatabb"


Mire vágysz? Lépjen meg hőlégballonozással. Derüljön ki nem is kertész, hanem maffia Szicíliában? Ezt tisztázd magadban.


De tényleg sokat beleteszel és leírásod alapján ő nem, de én nem tudom, hogy ő mit csinál. Az is lehet nem értékeled szimplán eléggé. De hát ez is normális első komoly kapcsolatnál. Viszont már látom a forgatókönyvet, ott hagyod aztán találsz valami "izgalmasabbat" majd rájössz milyen jó volt, de már vissza nem kapod, úgyhogy találsz másik férfit ami szintén nem jó neked, de már beletörődsz és jön a gyerek.


De igen ami 4-es írt, kicsit problémás az, hogy nincs kedve vezetni. Mondjuk attól is függ mit dolgozik, milyen műszakban.

2023. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Engem is zavarna...párom is osztrák, de abszolút nem ilyen.
2023. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem mindketten furák vagytok. Ő nyilván szarrágó, de hogy te meg "nőből vagy" (utálom ezt a kifejezést), és attól érzed magad nőnek, hogy pénzt költenek rád, elég gáz.
2023. szept. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%

8;;;; mindig pénz kellett a női léthez, a barátnőhöz a sima qwakhoz..

így működik az élet csak nincs kimondva, aki fillér nélkül akar maga mellett tudni valakit annak nem nő kell, hanem felfújhatós lufi

2023. szept. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az nem az ő hibája, hogy neked ilyen érzéseid vannak, hogy " mégis nőből vagyok, nőnek szeretném érezni magam néha és amúgy is a tripláját keresi meg a munkahelyén. " - Nem azért vagy nő, hogy határozottan visszautasítsanak, ha fizetni akarsz. Le lehetne már szállni erről az egyenlőség felé való törekvés korában, hogy te nem is akarsz fizetni, csak néha felajánlod, csak hogy valamit bizonygass neki, de közben meg azt akarod, hogy ő bizonygasson neked, hogy majd ő fizet... Ne játszmázásra építsz.


Szerintem nem írtál semmit arról, hogy mik azok az ugyanolyan programok és azok ismételgetése. Meg oké, leírod, hogy nem kérdezi meg a vonatjegyed árát, de ez így önmagában baromira nem fair, hogy igazából nem írtad le "tételesen" hogy te mire költesz, ő mire költ, pontosan milyen programokat szoktatok csinálni, milyen gyakran, milyen kezdeményezéssel, mennyire van a másiknak kedve, hogy viselkedik... Tehát azért nem osztottál meg sok információt, lehet arányaiban tökre nem reálisak a sérelmeid.


Mindenesetre nyilvánvalóan meg kellene tudnod a pároddal beszélni a vágyaid, és akkor tudod megnézni, hogy ő mit reagál. És ha az neked nagyon nem befogadható, lehet szakítani.

2023. szept. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%

Te nem szereted ezt a férfit.


Azért vagy vele mert éppen ő jött szembe és sikerült túl teljesítenie a minimumot.


Látszik abból hogy soroltad hogy miben jó.


Bocsi de én a pasit ajánlom nem téged.


Nem lehet hogy azért fáradt és nem akar kocsikázni mert ahogy mondtad jól keres és ahhoz bizony sokat intenzíven kell dolgozni?


Egy dolg nem védhető vele kapcsolatban hogy panaszkodik. Próbáld meg beszélni vele hogy ne szívja a véred.

2023. szept. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!