Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha ennyire zavar, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire zavar, hogy még szüleinél lakik, akkor emiatt jobb ha szakítok az új barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Tinderen megismerkedtem egy kedves aranyos 31 éves nővel, vonzó is, jól elbeszélgettünk két hónapja együtt is vagyunk, valahogy eddig nem volt arról szó hogy kivel mivel lakik, így ez nem volt téma, azt hittem hogy egyedül, de most kiderült hogy 31 évesen még mindig a szüleinél lakik. Úgy gondolom ennyi önállóság kell egy nőnek és az hogy leváljon róluk
2023. júl. 9. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha úgy gondolod hogy ennyi önállóság kell, akkor mindenképpen szakíts vele.
2023. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk kérdezd meg az okát vagy hogy nem akar e veled lakni.
2023. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire zavar, akkor szakíts vele, ne rabold az idejét.
2023. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
En se jartam olyannal,aki szulokkel lakott. Elso kerdesem volt es pattintottam,ha szulokkel lakott!En elkoltoztem husz evesen. N
2023. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Személyiség függő.

Vannak olyan férfiak/nők akik családi vállalkozás miatt maradnak otthon. Most olvastam egy kérdést ahol a fiú, a szülei és a fiú testvére is családi gazdaságban dolgoznak ott érthetőbb hogy a fiú otthon lakik,amennyiben (mint ismerősömnek) önálló lakrésze van. Ismerősöm esetèben 60-70m² es emeleti lakrészen ő lakik.


Másik egyszer randiztam egy jóval 30 feletti nővel ,talán 1-2évvel idősebb is volt nálam. Randi közepén az édesanyja felhívta mikor ér haza.... kiosztotta az otthoni dolgát

2023. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

Nem kell anyucika pici leánya.Nem és nem.

Viszont ha van eszed, akkor nem akarod sem magadhoz költöztetni,sem összeköltözni vele egyelőre.

2023. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Drágák az albik. Miért ne lakhatna otthon?
2023. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!