Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen indokkal szakítasz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal szakítasz, ha nem akarod elmondani az igazat?

Figyelt kérdés

Ha csak egyszerűen kiszeretsz a másikból, és érzed, hogy mást akarsz, még ha nincs is akkor alternatívád.

Szerintem ez a leggyilkosabb dolog, amit lehet mondani a másiknak. Ilyenkor mit mondasz, mi a szakítási indokod, ha ezt nem akarod elmondani neki?


2023. szept. 2. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Elmondom az igazat. Ez pont nem gyilkos dolog szerintem. Nem lehet kontrollálni.
2023. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha vkivel szakitok nem akarom megbántani ha nem tehet rola.

Olyankor csak ugy beszélek hogy szeretnék külön élni vettem ki masik albit nekem ez nem megy. Es kész

2023. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De ez miért lenne megbántás? Elmúlt a szerelem. Ezt elmondani a legtisztább, mint kitalálni ilyen, "it's not you, it's me" szintű kamut.
2023. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak az igazat és nehogy azt higgye hogy van esélye nem akarom átverni.
2023. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki. Amugyis nem egyértelmuü hogy aki szakit annál elmult? Minek forgatni benne?
2023. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Még élni akarok.

Túl jó vagy nekem.

Nem egy irányba tartunk.

...

2023. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Nem egy irányba tartunk", ez nem rossz szerintem. És a "még élni akarok" sem. Úgy érzed, így már csak rabolnád az idejét, és azt nem szeretnéd, úgyhogy inkább elengeded. Azt fontos vele tisztázni, hogy bármivel is jönne elő, részedről már semmi esélye a folytatásnak, ez nem opció. Nem tud olyat mondani, vagy csinálni, amitől megváltozna a véleményed. Így remélhetőleg ő is el tud majd téged engedni, nem lesz benne az, hogy mivel kellett volna próbálkoznia ezt helyrehozni.
2023. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legkorrektebb ha az igazat mondod. Ezek a kegyes hazugságok nem vezetnek sehova. Velem is szakítottak így, rá pár hónapra megtudtam hogy miért is szakított valójában (másik srác miatt) és sokkal jobban magam alatt lettem.
2023. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolat lehetett, ha nem lehet a másikkal őszintének lenni...
2023. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már nem szeretlek, azért elhagylak. Ennyi. Semmi gyilkos nincs ebben.
2023. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!