Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet újra bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet újra bízni a férfiakban egy nagy csalódás után?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen szakítottam az ex pasimmal 2 hete, hosszú se veled se nélküled kapcsolat után. Nagyon megszenvedtem főleg az utolsó időszakot, gyakran bántott, alázott meg szándékosan, szakított velem, aztán visszakérte magát, aztán ugyanúgy megbántott, megcsalt, fejemhez vágta hogy mennyivel szebb, jobb az új barátnője stb.

Teljesen kiábrándultam, bezárkóztam, elvesztettem az önbizalmamat és nem tudom hogy nyissak újra mások felé. Rettegek a fájdalomtól, hogy újra így járok valakivel.

Tudom hogy az én hibám is, mert hamarabb véget kellett volna vetnem a dolognak de nagyon szerelmes voltam és vakon bízni akartam.😔

28/N


2023. szept. 3. 21:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%

Addig amíg fel nem épülsz semmiképp ne kezdj új kapcsolatot, mert garantált hogy egy másik bántalmazó lesz az.

Ez a pasi leépíetett. Újra kell építeni az önbizalmad. Járj önismereti csoportokba.


Én is januárban léptem ki egy bántalmazó kapcsolatból. Már 90% körül vagyok, de még nem akarok kapcsolatot.

2023. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%
Első körben pszichológust ajánlok és vele együtt rájönni miért jó neked mártírkodni feleslegesen és mellette kiheverni és csak aztán újra ismerkedni.
2023. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

Ja és még egy dolog ... a pasi vissza fogja sírni magát hozzád, hogy megváltozott ....

Nem változott meg .... bántani fog ...

2023. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

De nem mártírkodom, szakítottam ezzel a pasival véglegesen. Csak félek tőle hogy ez a szorongás és önbizalomhiány nem fog elmúlni ami most bennem van.

Nem akarok minden áron, azonnal másik kapcsolatba ugrani, persze.

2023. szept. 3. 21:40
 5/28 anonim ***** válasza:
19%
Mártírkodsz most is és tetted is ahelyett, hogy szakembert keresnél fel...
2023. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

??

Ok, ez a te véleményed.

2023. szept. 3. 21:42
 7/28 anonim ***** válasza:
52%

"Csak félek tőle hogy ez a szorongás és önbizalomhiány nem fog elmúlni ami most bennem van."


Egyetértek az #5-el, pontosan a másolt mondat miatt, rád fér pszichomókus teljes egészében.

2023. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
30%
Ne bízz bennük, ez az egyetlen tanácsom. El kell fogadni, hogy a pasik nem megbízhatóak, nem lojálisak, és így kell belevágni a randizásba, akkor nagy csalódás nem érhet, csak bármi kétértelműt mond, azonnal feltételezd a legrosszabbat.
2023. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

8

A nárcisztikus pont hogy semmi olyat nem fog mondani vagy tenni ami alapján tudhatod hogy bántalmazó.

Épp ellenkezőleg. Semmi jel nem lesz. Szépen, lassan, fokozatosan fognak történni az események, mire észre veszed nem tudsz szabadulni.

2023. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem 2 hét után ne azon gondolkozz, hogy a férfiakban hogy fogsz megbízni, hanem szépen lassan tedd magad rendbe, tedd túl azon, hogy csalódtál és legyél rendbe lelkileg. Ne kezdj addig szerintem semmilyen kapcsolatot még nem érzed magad jól. A bizalom pedig úgyis jönni fog, mert el fog múlni amit érzel. Hiszen attól, hogy egy valaki szemét volt veled, még vannak normális férfiak.
2023. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!