Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiként hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan tudnám kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A nő problémás, sok szempontból de én nem is akartam szakítani.

Mensi alatt hisztis lesz és eddig a 2 mensiből mindkétszer szakítani akart. Ezzel nem is lenne bajom, de szórakozik velem, visszavonja!

Először még elnéztem neki, másodjára már nem akartam, de áthívott szexelni és ott ki kellett békülnünk.

A szexel egyszerűen sakkban tart!

Ha ő nincs szex sincs többet, ha szakít elfogadom ezt, de ha szexelni hív képtelen vagyok visszautasítani, hiszen férfi vagyok. Pedig így csak szórakozik velem, mégsem tudom elhárítani.

Mit kéne tennem?

Más hogy kezeli ezt férfiként?



2023. szept. 10. 20:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát nekem úgy tűnik a volt barátnőmnek Te vagy az új párja. Előbb-utóbb úgyis szakít valamelyik fél. Bár nehéz megjósolni, hogy ki és mennyi idő után. Nagy valószínűséggel Te fogsz hamarabb így dónteni. Kitartást és sok türelmet addig is ennek a helyzetnek a kezeléséhez Neked!
2023. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Az előző (11#) vagyok. Bár nyilván nem tudom hogy Te milyen helyzetben vagy, de:

Biztos vagy Te abban, hogy a nő is szerelmes beléd?

Bocs, de ebben legalább az egyik fél, de lehet hogy mind a kettő sérülni fog. Nyilván Te tudod, hogy ezt így vállalod-e, de azt érzrm nemcsak ebben próblémás a nő.

2023. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"Biztos vagy Te abban, hogy a nő is szerelmes beléd?"

Biztos a halál

Viszint nem csak szavakban, de sokféleképpen ki is fejezi. Ha nem az akkor jól játsza.

"Bocs, de ebben legalább az egyik fél, de lehet hogy mind a kettő sérülni fog"

Ez tuti, teljesen biztos

A szakítópróbáknál ez egyértelművé vált, már az elején

"azt érzrm nemcsak ebben próblémás a nő."

Nem hát, hanem tengernyi súlyos dologban az. De így is megéri mint egyedül lenni. Azt az állapotot már túl jól ismerem

2023. szept. 11. 10:06
 14/23 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, mennyi ideig tudod ezt elfogadni és megéri-e Neked. Természetesen ha megéri, akkor tedd! De amúgy majd nagyon szívesen olvasnám a kommenteket, kérdező akkor is, ha már végleg szskítotatttok.Gondolkodj, mérlegelj és dönts!
2023. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Mérlegelj.

Ha neked ez megéri a jó szexért, hogy tojáshéjakon kell járkálj, és cserébe még akkor is bármikor rádrobbanhat valami aktuális elmebaj, akkor maradj. Próbálj lelki pajzsot húzni ilyenkor magadra. Nem egészséges ez az egész, de van az az ember és élethelyzet amikor a tényleg jó nő és tényleg jó szex magasabb prioritás, és bevállalod cserébe. Én nem ítélkezek, van ez így néha.

Vagy ha fontosabb a mentális egészséged, akkor minél előbb próbáld meg lecserélni őt valaki normálisabbra. Persze ehhez fejlődésre is szükség lesz valószínű, és némileg több tudatosságra.

2023. szept. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Amúgy az én volt párom is másban is nagyon jól játszotta. Nyilván nem tudom, hogy Ő megjatsza-e. Egyébként hány dologban problémás még a nő és azok a problémák mik? (11-12 # vagyok újra).
2023. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"Próbálj lelki pajzsot húzni ilyenkor magadra."

Az megvan. Sima ügy elfogadni az egész dolgot ha van egy szakítás és kész, csak napokig menne a depi. De aztán visszatérnék a régi sivár életemhez és a lelkem megnyugodna. De sajnos nem így müködik nála eddig.

Csak nem bír meglenni nélkülem, és hivogat meg irogat még olyan nem zaklatós stílusban.

Idáig nincs is semmi, de amikor azt írja menjek át szexelni, tudom hogy a nagyon nyomasztó lelkiállapotot egy pillanat alatt levetkőzhetem általa. A szex meg tényleg békülős lesz, egyszerűen úgy intézi, mert tudja hogy amúgy szeretem őt.

Csak nem kellemes 3 hetente ezt elviselni. Nem szivesen lennék nő az tuti.

Lehet valami naptárban kéne vezessem hogy mikor kell őt jó messzire elkerülnöm

2023. szept. 11. 11:01
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet én ebben szerencsésebb voltam (11-12, 17 # vagyok.) Az én exemmel is bonyolult volt, de mikor megjött Neki, akkor is ha tudtunk együtt aludtunk, és még sokkal jobban ölelt, csókolt, mint máskor. Általában máskor is, de ilyenkor valahogy az átlagosnál intenzívebben. Imádtam ahogy egész éjjel öleltük egymást, de sajnos mi is csak kéthetente kb 4-5 alkalommal találkoztunk. Viszont mi telefonon általában naponta többször beszéltünk, de voltak olyan napok, hogy egyszer sem. Olyan jó lett volna ha nemcsak én vágyok Vele komoly kapcsolatra, hanem Ő is velem. Szerintem félig-meddig vágyott is, de nem akart ebbe az irányba elindulni vagy nem mert vagy mind a kettő.
2023. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

"Az én exemmel is bonyolult volt, de mikor megjött Neki, akkor is ha tudtunk együtt aludtunk, és még sokkal jobban ölelt, csókolt, mint máskor."

Ezzel nincs hiba nálunk sem, a szex is jól müködik nálunk ilyenkor is, kívánja is.

Aztán amikor átmentem hozzá szexelni nem győzött ölelgetni, szinte fojtogató volt ahogyan szorított az a nő.

Csak hát kérdéses volt kicsit hogy engednem kell-e a szorításának ebben a helyzetben?

Hiszen ő szakított. Bár ő ezt minden módon kimagyarázni próbálta, mintha félreértés lett volna. Pedig nem volt az

Mindenesetre engedtem, ezen kár rágódni csak a jövendő elég csunyának fest így vele

2023. szept. 11. 11:47
 20/23 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jutott eszébe menstruáció ideje alatt szskítani. De megértelek. Mennyi ideje vagytok kapcsolatban?
2023. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!