Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiként hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan tudnám kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A nő problémás, sok szempontból de én nem is akartam szakítani.

Mensi alatt hisztis lesz és eddig a 2 mensiből mindkétszer szakítani akart. Ezzel nem is lenne bajom, de szórakozik velem, visszavonja!

Először még elnéztem neki, másodjára már nem akartam, de áthívott szexelni és ott ki kellett békülnünk.

A szexel egyszerűen sakkban tart!

Ha ő nincs szex sincs többet, ha szakít elfogadom ezt, de ha szexelni hív képtelen vagyok visszautasítani, hiszen férfi vagyok. Pedig így csak szórakozik velem, mégsem tudom elhárítani.

Mit kéne tennem?

Más hogy kezeli ezt férfiként?



2023. szept. 10. 20:57
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Mint írtam: 2 menszesz óta

Számold ki!

2023. szept. 11. 12:05
 22/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszi a választ. Bocsi, nekem volt egyértelmű, hogy minden menszesz esetén ezt csinálja. Mondjuk ez tényleg nagyon gàz. De nyilván mérlegelned kell. Neked megéri vagy nem éri? Nagyon nehéz helyzet, tudom.
2023. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

10 Nem ignorálni kell a hangulatát, hanem rászánni az időt hogy kitalálj valamit mit mondasz neki. Pl, most megyek, mert hülyén viselkedsz még ha nem is direkt, de amúgy nagyon fontos vagy nekem és sokat fogok rád gondolni.

Aztán mész. Ez őszinte.

2023. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!